yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

André Rieu - Koncert Noworoczny z Sydney 2019 (RETRANSMISJA)

André Rieu - Koncert Noworoczny z Sydney 2019 (RETRANSMISJA)
Limanowski Dom Kultury i Kino Klaps zapraszają na retransmisję koncertu noworocznego André Rieu z Sydney. 13 stycznia o godz. 16:00 na ekranie kina Klaps obejrzymy i wysłuchamy spektakularnego świątecznego koncertu, pełnego przebojów muzyki klasycznej i popularnej.
niedziela
13
styczeń
13.01.2019r.
16:00 - 19:00
Nowy Rok, nowy początek, nowy koncert – ale wciąż ten sam Król Walca!

Popularny skrzypek André Rieu powraca do kin w całym kraju, aby zaprezentować specjalny koncert karnawałowy zarejestrowany w Sydney Town Hall w Australii. André mówi: „Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!”.

Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści – sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzimy Sydney!

czas trwania ok. 133 minuty (bez przerwy)

Bilety w cenie:
normalny: 30 zł
ulgowy: 25 zł
grupowy: 20 zł (liczony od 4 osób)

będą do nabycia od 1 stycznia w kasie kina Klaps lub online na stronie: www.ldk.limanowa.pl.


Wszystkie pokazy będą mieć miejsce w sali kinowej znajdującej się przy ul. Łososińskiej 23 w Limanowej.

ZAPRASZAMY!


 
Czytań: 531prDodano: 16:00, 13.01.2019r.

O Limanowskim Domu Kultury