yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

KINO SENIORA - "CAŁE SZCZĘŚCIE"

KINO SENIORA - "CAŁE SZCZĘŚCIE"
Kino Klaps w Limanowej, znajdujące się obecnie przy ul. Łososińskiej 23, zaprasza do Kina Seniora. Co miesiąc zapraszamy osoby powyżej 60. roku życia do obejrzenia wartościowych i ciekawych filmów w specjalnej, promocyjnej cenie. 7 marca o godz. 12:00 zapraszamy do obejrzenia najnowszej komedii Tomasza Koneckiego - pełnej uroku i wakacyjnej energii historii o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. "Całe szczęście" 7 marca w Kinie Seniora!
czwartek
07
marzec
07.03.2019r.
12:00 - 14:00
W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

 


Bilety w cenie 10 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub online za pośrednictwem strony https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/3410.


Dla uczestników wydarzenia będzie przygotowany również drobny poczęstunek.


ZAPRASZAMY!
 
Czytań: 288prDodano: 12:00, 07.03.2019r.

O Limanowskim Domu Kultury