yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

KINO KONESERA - "ARKTYKA"

KINO KONESERA - "ARKTYKA"
Kino Klaps w Limanowej, znajdujące się obecnie przy ul. Łososińskiej 23, zaprasza do Kina Konesera. Co miesiąc zapraszamy do obejrzenia europejskich i światowych produkcji, które swoim przesłaniem i historią odbiegają od głównego nurtu jaki panuje w kinie, czyli od wysokobudżetowych blockbusterów. 22 marca o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia poruszającego obrazu Nadine Labaki ukazującyego historię chłopca, który pozywa własnych rodziców za to, że nie byli w stanie zapewnić mu godnego życia. "Kafarnaum" 22 marca w Kinie Konesera!
piątek
26
kwiecień
26.04.2019r.
18:00 - 20:00
W środku arktycznej tundry dochodzi do katastrofy. Rozbija się samolot z jedynym pasażerem. Samotny podróżnik wyciąga ze zrujnowanej maszyny wszystko co może być potrzebne i rusza przed siebie, ale mimo swoich najlepszych starań, jałowy krajobraz oferuje niewielką nadzieję na ratunek. W minimalistycznej i lodowatej scenerii Arktyki obserwujemy całkowitą obojętność dzikiej natury dla ludzkiej egzystencji - i wolę niezłomnego ludzkiego ducha, by przetrwać mimo wszystko.

W tej głęboko wciągającej i trzymającej w napięciu historii zobaczymy jednego z najbardziej utalentowanych i cenionych duńskich aktorów, zdobywcę Złotej Palmy, Madsa Mikkelsena. Mikkelsen po raz kolejny udowodnił, że potrafi stworzyć wiarygodną postać, nawet w tak surowym i jednocześnie zmysłowym thrillerze.


Zapraszamy!


Cena - 10 zł

Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa/herbata.

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

 
Czytań: 306prDodano: 18:00, 26.04.2019r.

O Limanowskim Domu Kultury