yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Projekty

DZIEŃ DZIECKA 2019

DZIEŃ DZIECKA 2019
Burmistrz Miasta Limanowa oraz Limanowski Dom Kultury zapraszają wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas DNIA DZIECKA, który odbędzie się 2 czerwca (niedziela) na Placu przy Limanowskim Domu Kultury (ul. B. Czecha 4).

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które rozpoczną się od godziny 13:00.
niedziela
02
czerwiec
02.06.2019r.
13:00 - 18:00
Na limanowskiej scenie wystąpią laureaci Dziecięcej Triady Artystycznej 2019, którzy swoimi prezentacjami nie tylko przedstawią swoje talenty, ale również złożą życzenia swoim rodzicom, którzy swoje święta obchodzą w maju i czerwcu.

Rok rocznie w Dziecięcej Triadzie Artystycznej bierze udział ponad 500 dzieci z placówek oświatowych na terenie miasta Limanowa. Również w tym roku mimo braku sali widowiskowej co jest spowodowane przebudową Limanowskiego Domu Kultury, liczba uczestników utrzymała się na niemal tym samym poziomie. Jury poszczególnych etapów zwróciło uwagę na rosnący z roku na rok poziom konkursu, co podnosi jego prestiż. Dzięki pracy nauczycieli i wychowawców dzieci i młodzież z limanowskich szkół, będą miały okazje w niedzielę – 2 czerwca – zaprezentować swoje umiejętności z recytacji, śpiewu i tańca.

W trakcie koncertu zostaną również ogłoszone zwycięskie placówki oświatowe w tegorocznej Triadzie, które dzięki talentom swoich młodych podopiecznych zdobędą nagrody finansowe w wysokości 1 500 zł, ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa.

Podczas niedzielnego popołudnia scena będzie należeć także do aktorów Teatru Nowego z Nowego Sącza,
którzy zaprezentują interaktywne show. Wszystkie dzieci będzie czekać mnóstwo zabawy, wspólnego tańca i śpiewu. Aktorzy Teatru Nowego zaproszą dzieci do wspólnego udziału w konfrontacjach teatralnych, podczas których każdy będzie mógł wcielić się w wymarzona rolę i stać się prawdziwym aktorem. Interaktywne show w wykonaniu Teatru Nowego to niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Dzień Dziecka to nie tylko scena. W tym dniu cały Plac przy Limanowskim Domu Kultury będzie należał do dzieci. W trakcie trwania koncertu laureatów Dziecięcej Triady Artystycznej i interaktywnego show Teatru Nowego, na terenie Placu przy Limanowskim Domu Kultury będą mieć miejsce inne PŁATNE i BEZPŁATNE atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, pływające łódki, kule wodne, animacje, wóz strażacki, ambulans, konkursy z nagrodami, eurobungee, suchy basen z piłeczkami, dmuchany dart, a także słodkości, wata cukrowa, lody, popcorn i napoje.

Także Kino Klaps przygotowało na ten dzień dla dzieci nie lada gratkę. Przez dwa dni dzieci będą miały okazję obejrzeć odrestaurowane cyfrowo polskie animacje takie jak: Za Króla Krakusa z 1947 r., Smok Barnaba z 1977 r. czy Przygody Rycerza Szaławiły z 1956 r. Wyjątkowy maraton filmowy z bohaterami polskich bajek odbędzie się 1 oraz 2 czerwca o godz. 12:00 w Kinie Klaps (ul. Łososińska 23). Cena biletu – 5 zł! Więcej informacji w zakładce KINO na stronie www.ldk.limanowa.pl


Organizatorzy zapraszają wszystkich na Plac przy Limanowskim Domu Kultury (ul. B. Czecha 4) 2 czerwca 2019 r., w niedzielę, od godziny 13:00! Świętujmy tą wyjątkową okazję razem!


Organizatorem wydarzenia jest Limanowski Dom Kultury.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Limanowa – Władysław Bieda.


Sponsorami wydarzenia są: Emiter, Elektrical, WiR, Pensjonat Na Wesołej, Tymbark, Koral, FHU Plastuś.

Partnerami wydarzenia są: OSP Limanowa, OSP Łososina Górna, Centrum Szkoleń Ratowniczych, Szkoła Języków Obcych McGregor, Teatr Nowy Nowy Sącz.
Czytań: 976prDodano: 13:00, 02.06.2019r.

O Limanowskim Domu Kultury