yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

KINO SENIORA - "OSZUSTKI"

KINO SENIORA - "OSZUSTKI"
Kino Klaps w Limanowej, znajdujące się obecnie przy ul. Łososińskiej 23, zaprasza do Kina Seniora. Co miesiąc zapraszamy osoby powyżej 60. roku życia do obejrzenia wartościowych i ciekawych filmów w specjalnej, promocyjnej cenie. 2 lipca o godz. 11:00 zapraszamy do obejrzenia brawurowej komedii, z udziałem Anne Hathaway, Rebel Wilson  i Alexa Sharpa. "Oszustki" 2 lipca w Kinie Seniora!
wtorek
02
lipiec
02.07.2019r.
11:00 - 13:00
W brawurowej komedii, z udziałem Anne Hathaway („Interstellar”, „Praktykant”, „Diabeł ubiera się u Prady”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”) i Alexa Sharpa („Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”), młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch sprytnych oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

– W prawdziwym życiu nigdy nikogo nie oszukałam – mówiła gwiazda filmu, komediowa australijska aktorka Rebel Wilson, słynna zwłaszcza z występu w „Druhnach”. – Dokonałam tego dopiero w filmie. Nasz film to opowieść o pewnej oszustce – kobiecie z klasą, granej przez Anne Hathaway, którą los styka z oszustką o wiele skromniej sytuowaną. I obie mocno dokazują na południu Francji.

To już trzecia wersja tego tematu, po „Opowieści do poduszki” („Bedtime Story”, 1964, reż. Ralph Levy), z Davidem Nivenem i Marlonem Brando, i „Parszywych draniach” („Dirty Rotten Scoundrels”, 1988, reż. Frank Oz), z Michaelem Cainem i Stevem Martinem – komedii o dwóch oszustach współzawodniczących o względy bogatych kobiet na francuskiej Riwierze. Lekko cyniczny ton obu filmów i aktorskie popisy gwiazdorów sprawiły, że dziś filmy te zaliczane są do „małej klasyki”.

"Oszustki" to komedia w sam raz na letnie upały.
 


Bilety w cenie 10 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub online za pośrednictwem strony https://www.ldk.limanowa.pl.

Dla uczestników wydarzenia będzie przygotowany również drobny poczęstunek.

ZAPRASZAMY!
Czytań: 277prDodano: 11:00, 02.07.2019r.

O Limanowskim Domu Kultury