yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Projekty

André Rieu - koncert z Maastricht (retransmisja)

André Rieu - koncert z Maastricht (retransmisja)
Limanowski Dom Kultury i Kino Klaps zapraszają na retransmisję koncertu André Rieu z Maastricht. 18 sierpnia o godz. 16:00 na ekranie kina Klaps obejrzymy i wysłuchamy spektakularnego koncertu ze średniowiecznego rynku w holenderskim Maastricht, pełnego przebojów muzyki klasycznej i popularnej, w którym André Rieu zaprosi wszystkich do tańca.
niedziela
18
sierpień
18.08.2019r.
16:00 - 19:00
Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza Cię do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”

W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.

Czas trwania ok. 180 minut

Bilety w cenie:
normalny: 30 zł
ulgowy: 25 zł
grupowy: 20 zł (liczony od 4 osób)

będą do nabycia w kasie kina Klaps lub online na stronie: www.ldk.limanowa.pl.
 


Wszystkie pokazy będą mieć miejsce w sali kinowej znajdującej się przy ul. Łososińskiej 23 w Limanowej.

ZAPRASZAMY!
Czytań: 193prDodano: 16:00, 18.08.2019r.

O Limanowskim Domu Kultury