yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

KINO SENIORA - "1800 GRAMÓW"

KINO SENIORA - "1800 GRAMÓW"
Kino Klaps w Limanowej, znajdujące się obecnie przy ul. Łososińskiej 23, zaprasza do Kina Seniora. Co miesiąc zapraszamy osoby powyżej 60. roku życia do obejrzenia wartościowych i ciekawych filmów w specjalnej, promocyjnej cenie. 5 grudnia o godz. 13:00 zapraszamy do obejrzenia pięknej i wzruszającej historii Ewy, która cały swój czas poświęca porzuconym dzieciom, szukając im nowych i kochających rodzin. "1800 gramów" 5 grudnia w Kinie Seniora!
czwartek
05
grudzień
05.12.2019r.
13:00 - 15:00
Akcja filmu rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci.

Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc.

Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość…

Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła.

Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?
 

Bilety w cenie 10 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub online za pośrednictwem strony https://www.ldk.limanowa.pl.


Dla uczestników wydarzenia będzie przygotowany również drobny poczęstunek.


ZAPRASZAMY!
Czytań: 183prDodano: 13:00, 05.12.2019r.

O Limanowskim Domu Kultury