yt
ofpt
ofpt
bip

Projekty

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

KINO SENIORA - "JAK POŚLUBIĆ MILIONERA"

KINO SENIORA - "JAK POŚLUBIĆ MILIONERA"
Kino Klaps w Limanowej, znajdujące się obecnie przy ul. Łososińskiej 23, zaprasza do Kina Seniora. Co miesiąc zapraszamy osoby powyżej 60. roku życia do obejrzenia wartościowych i ciekawych filmów w specjalnej, promocyjnej cenie. 9 stycznia o godz. 12:00 zapraszamy do obejrzenia komedii romantycznej o tym jak znaleźć szczęście w miłości. "Jak poślubić milionera" 9 stycznia w Kinie Seniora!
czwartek
09
styczeń
09.01.2020r.
12:00 - 14:00
„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?
 

Bilety w cenie 10 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub online za pośrednictwem strony https://www.ldk.limanowa.pl.


Dla uczestników wydarzenia będzie przygotowany również drobny poczęstunek.


ZAPRASZAMY!
Czytań: 192prDodano: 12:00, 09.01.2020r.

O Limanowskim Domu Kultury