bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

WARSZTATY GITAROWE
Zajęcia skierowane są do osób początkujących jak i grających już na instrumencie. Początkujący będą mogli sprawdzić swoje predyspozycje i rozbudzić motywację do dalszej nauki a zaawansowani zweryfikują i rozwiną swoje umiejętności muzyczne. Zajęcia są szansą na rozwijanie wyobraźni muzycznej i estetycznej, umiejętności technicznych, dostosowanych do tempa, wieku i predyspozycji ich uczestników.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 8 roku życia.


Harmonogram:

  • grupa I:  6, 13, 20, 27 sierpnia, godz. 11:00-12:00.

Koszt udziału w 4 zajęciach wynosi 160,00 zł.


Własna gitara obowiązkowa!!!

Instruktorem jest Pan Ireneusz Fołta z zamiłowania gitarzysta oraz nauczyciel. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Od wielu lat uczy w małopolskich szkołach muzycznych, m. in. w Limanowej. Często koncertuje oraz stale szkoli swoje umiejętności muzyczne. Ma na koncie wiele warsztatów mistrzowskich, m. in. A. Desiderio, J. Morel, J. Oberbek, K. Pełech i inni. W swoim repertuarze preferuje muzykę klasyczną, hiszpańską i rozrywkową. Wielokrotnie prowadził warsztaty gitarowe m. in. w Limanowej, Krakowie i Nowym Sączu. W kontakcie z młodzieżą dla Pana Ireneusza priorytetem jest przekazanie podstaw gry akordowej w celu tworzenia akompaniamentów do piosenek.

 

Płatności za warsztaty dokonuje się przed zajęciami. Wpłaty należy uiścić przelewem na rachunek bankowy Limanowskiego Domu Kultury:

54 8804 0000 0000 0024 5906 0001

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę warsztatów!!!

Po dokonaniu przelewu bardzo prosimy o przesłanie dowodu opłacenia na adres mailowy: biuro@ldk.limanowa.pl

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy