bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Zapraszamy do udziału w warsztatach filmowych w trakcie których zarówno teoretycznie, jak i praktycznie zgłębiać będziemy tajniki tworzenia filmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu filmowego i oświetlenia. Pod okiem zawodowych filmowców poznamy proces powstawania filmu.

Wykorzystując własne pomysły napiszemy pierwsze scenariusze, wspólnie stworzymy krótkie sceny filmowe dotyczące np. lokalnego życia w Limanowej, łącząc w ten sposób naukę podstaw warsztatu filmowego z integracją środowiskową, edukacją oraz rozwijaniem wiedzy i umiejętności. Poczynając od obsługi filmowej kamery cyfrowej poprzez standardy zapisu obrazu i dźwięku, czynności reżyserskie, operatorskie i montażowe, poznamy wszystkie etapy powstawania filmu oraz rolę człowieka przed i za kamerą. Na planie przyswoimy podstawowe terminy filmowe, poznamy jednostki budowy filmu i zasady prowadzenia narracji filmowej, dowiemy się jak duże znaczenie ma kompozycji kadru i obrazu ruchomego.

Zajęcia dedykowane dzieciom od lat 7- 12 i 13 – 17  lat.

Harmonogram wakacyjnych zajęć:

  • grupa I młodsza: 2, 9, 16, 23 sierpnia godz. 12:00-13:30
  • grupa II starsza: 2, 9, 16, 23 sierpnia godz.  13:30-15:00

 


Koszt uczestnictwa w 4 spotkaniach  filmowych wynosi 135,00 zł.


Warsztaty poprowadzi FIRMA BETI & BOBAS, która oprócz działalności muzycznej zajmuje się również kręceniem klipów oraz reklam video. Więcej informacji o prowadzących: http://betibobass.pl/o_firmie

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy