bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Początkujących, jak i grających już na instrumencie, zapraszamy na warsztaty gry na gitarze Początkujący będą mogli sprawdzić swoje predyspozycje i rozbudzić motywację do dalszej nauki, a zaawansowani zweryfikują i rozwiną swoje umiejętności muzyczne. Zajęcia są szansą na rozwijanie wyobraźni muzycznej i estetycznej, umiejętności technicznych, dostosowanych do tempa, wieku i predyspozycji ich uczestników.

Zajęcia dedykowane dla dzieci od 8 lat - prowadzone w grupie 5-osobowej.

Zajęcia odbywać się będą w każdą sobotę w godzinach od 9:00 do 10:00.

Miesięczny koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 160,00 zł.

Własna gitara obowiązkowa!!!

Warsztaty poprowadzi Ireneusz Fołta - z zamiłowania gitarzysta oraz nauczyciel. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Od wielu lat uczy w małopolskich szkołach muzycznych, m. in. w Limanowej. Często koncertuje oraz stale szkoli swoje umiejętności muzyczne. Ma na koncie wiele warsztatów mistrzowskich, m. in. A. Desiderio, J. Morel, J. Oberbek, K. Pełech i inni. W swoim repertuarze preferuje muzykę klasyczną, hiszpańską i rozrywkową. Wielokrotnie prowadził warsztaty gitarowe m. in. w Limanowej, Krakowie i Nowym Sączu. W kontakcie z młodzieżą priorytetem jest dla niego przekazanie podstaw gry akordowej w celu tworzenia akompaniamentów do piosenek.

 

Płatności za warsztaty dokonuje się z góry za cały miesiąc. Wpłaty należy uiścić przelewem do 10 dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy Limanowskiego Domu Kultury:

54 8804 0000 0000 0024 5906 0001

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę warsztatów!!!

Po dokonaniu przelewu bardzo prosimy o przesłanie dowodu opłacenia na adres mailowy: biuro@ldk.limanowa.pl

Galeria zdjęć

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy