bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5" w styczniowym KINIE DLA PAŃ


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie już 25 stycznia (czwartek)!

 

25 stycznia obejrzymy kontynuację przebojowej polskiej komedii, która bawi nas od ponad 30 lat.

„Baby boom, czyli Kogel Mogel  5”, to kolejny rozdział kultowej, komediowej serii i ciąg dalszy przygód wyjątkowej, patchworkowej rodziny: Wolańskich oraz Zawadów. 

Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy!

Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady… 

 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. A ponieważ wciąż trwa karnawał, chcemy aby znakiem tego spotkania była MASKA KARNAWAŁOWA!

 

Partnerami i sponsorami styczniowego Kina dla Pań są:

- Termy Gorący Potok,

- Gabinet Masażu "Lawenda",

- Herbal Med,

- Duolife,

- Pszczele ścieżki,

- Oriflame,

- Mary Kay,

- Avon,

- Raypath International,

- Firma Lingwistyczna Prospekt,

- Nu Skin,

- Projekt Zdrowie,

- Gabinet kosmetyczny Gabriela.

 

 

STARTUJEMY O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się bezpośrednio po zabawie konkursowej, ok. godz. 20:30.

 

Ograniczenie wiekowe: 12+

 

Bilety w cenie 23 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

 

 

ZAPRASZAMY!

Partnerzy