bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Mamy zaszczyt zaprosić do udziału w naszych wyjątkowych warsztatach "Mali Twórcy". To zajęcia, które łączą w sobie kreatywność w dziedzinie plastycznej z radosnymi zabawami ruchowymi, tworząc niezapomniane doświadczenie dla naszych najmłodszych uczestników. Nasze warsztaty stawiają sobie za cel rozwijanie wyobraźni, kreatywności i umiejętności plastycznych dzieci w przyjaznej i inspirującej atmosferze. Podczas zajęć, dzieci będą miały okazję eksperymentować z różnymi materiałami plastycznymi, tworzyć własne dzieła sztuki oraz rozwijać swoje zdolności artystyczne. Nasze zajęcia to także zabawa ruchowa, która sprawi, że dzieciaki będą się doskonale bawić, jednocześnie rozwijając swoje zdolności motoryczne. Przy wspólnych aktywnościach ruchowych uczymy dzieci koordynacji, równowagi i umiejętności pracy w zespole.
Warsztaty są dostosowane do wieku uczestników, co pozwala na rozwijanie umiejętności w sposób naturalny i przyjemny.

Zajęcia dedykowane dla dzieci od 4*- 7 lat. * wymagana obecność opiekuna.

Zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek  w godzinach od 16:30 -17:30.

Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 45,00 zł/1 zajęcia

Koszt obejmuje wszelkie potrzebne materiały i narzędzia plastyczne.

Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów.

Instruktor: Jolanta Biedroń - uzdolniona malarka i rzeźbiarka. Ukończyła studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Sztuką fascynuje się od najmłodszych lat.  Ukończyła szkolenie I i II stopnia arteterapii i treningu twórczości  w Pracowni Psychoedukacji i Terapii w Bielsku Białej (2006). W latach 2005-2006 prowadziła zajęcia teatralne dla dzieci w Centrum Profilaktyki, Edukacji i Terapii „Kontakt” w Cieszynie. Zajmuje się również malarstwem olejnym, grafiką, rzeźbą i rysunkiem suchymi pastelami, tworząc  pejzaże i własne kompozycje układające się w przekaz zgodny z wyobrażeniem artystki.

   

 

Płatności za warsztaty dokonuje się z góry za cały miesiąc. Wpłaty należy uiścić przelewem do 10 dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy Limanowskiego Domu Kultury:

54 8804 0000 0000 0024 5906 0001

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę warsztatów!!!

Po dokonaniu przelewu bardzo prosimy o przesłanie dowodu opłacenia na adres mailowy: biuro@ldk.limanowa.pl

 

 

 

 

Galeria zdjęć

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy