bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

WARSZTATY TAŃCA JAZZOWEGO Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ ORAZ WSTĄŻKĄ

Taniec jazzowy z elementami gimnastyki artystycznej łączy w sobie elementy baletu, tańca akrobatycznego, gimnastyki oraz pracę ze wstążką. Charakteryzuje go dynamiczny, precyzyjny ruch. Na zajęciach uczestnicy wykonywać będą ćwiczenia wzmacniające, rozciągające, zwiększające gibkość i jakość ruchową wykorzystując wstążki. Ważnym elementem będą ćwiczenia akrobatyczne. Pragnących pracować nad prawidłową postawą ciała, piękną sylwetką, gracją w poruszaniu się i koordynacją ruchową lubiących ruch, muzykę zapraszamy do dwóch grup wiekowych: dzieci od 6 do 9 lat i  dzieci od 10 lat.


Harmonogram:

  • grupa I młodsza: 3, 10, 17, 24 lipca (poniedziałek), godz. 10:00-11:30
  • grupa II starsza: 3, 10, 17, 24  lipca (poniedziałek), godz. 11:30-13:00    

Koszt uczestnictwa w 4 warsztatach wynosi: 60,00 zł

Warsztaty poprowadzi Justyna Dobosz - pedagog, trener personalny, szkoleniowiec, animatorka oraz tancerka estradowa, instruktor rytmiki, stretchingu, odnowy biologicznej, dietochoaching. Od dziecka związana ze sportem. Swoja przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat, specjalizuje się w tańcu jazzowym oraz gimnastyce artystycznej. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć sportowych – nie tylko tanecznych. Właściciel JustDance. Więcej o prowadzącej na stronie: http://www.jdance.pl/

 

Płatności za warsztaty dokonuje się przed zajęciami. Wpłaty należy uiścić przelewem na rachunek bankowy Limanowskiego Domu Kultury:

54 8804 0000 0000 0024 5906 0001

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę warsztatów!!!

Po dokonaniu przelewu bardzo prosimy o przesłanie dowodu opłacenia na adres mailowy: biuro@ldk.limanowa.pl

Galeria zdjęć

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy