bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

26.09.2022
Miejska Biblioteka w Limanowej zaprasza na prawdziwą podróż w czasie, podróż po NAJ bibliotekach ze WSZYSTKICH kontynentów.
 
Wydarzenie odbędzie się w dniu 27 września 2022 w Sali Kameralnej Limanowskiego Domu Kultury o godz. 14.00
 
 
Zapraszamy!
 
 
20.09.2022

Limanowski Dom Kultury zaprasza na organizowany po raz pierwszy Beskid Jazz & Folk Festival. Jest to zupełnie nowe wydarzenie muzyczne Limanowskiego Domu Kultury, będące okazją do zaprezentowania małopolskiej publiczności zarówno tradycyjnych, jak i najnowszych odłamów muzyki jazzowej i folkowej. Na scenie Limanowskiego Domu Kultury wystąpią znakomici muzycy polskiej sceny jazzowej wywodzący się z regionu oraz gwiazda światowego formatu.

Pierwsza edycja Festiwalu zaplanowana została na dwa dni: 23 - 24.09.2022 w Limanowej, stolicy malowniczego Beskidu Wyspowego.

 

 

W dniu 23 września 2022 roku w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury o godzinie 19:00 odbędzie się wyjątkowy, klimatyczny wieczór z jazzem na znakomitym poziomie w wykonaniu Marceliny Gawron wraz z wybitnymi instrumentalistami. Adam Jarzmik (fortepian), Piotr Narajowski (kontrabas) oraz Sebastian Kuchczyński (perkusja) zagrają w towarzystwie wybitnego polskiego trębacza jazzowego - Piotra Schmidta. W programie autorskie utwory z pierwszego krążka wokalistki „Notes of life" w aranżacjach Adama Jarzmika oraz niespodzianki, które sprawią, ze każdemu zrobi się ciepło na sercu. W trakcie koncertu usłyszymy utwory w świeżym i zaskakującym ujęciu.

Szczegółowe informacje o artystach TUTAJ

Bilety w cenie 30,00 zł  i 40,00 zł  dostępne w kasie Kina Klaps (ul. Bronisława Czecha 4, Limanowa, tel. 18/261 04 87) czynnej w godzinach pracy kina oraz on-line:

 

W dniu 24 września 2022 roku o godzinie 19:00 odbędzie się z kolei koncert Mino Cinelu & Surreal Players ze specjalnie przygotowanym na ten koncert repertuarem inspirowanym muzyką regionalną Beskidu Wyspowego.

Sting, Miles Davis, Weather Report, Herbie Hancock, Peter Gabriel, Stevie Wonder, Lou Reed, Dizzy Gillespie, Pat Metheny, Kate Bush, Branford Marsalis, Earth, Wind & Fire to tylko niewielka część międzynarodowych gwiazd popu i jazzu, z którymi Mino (perkusjonalia) współpracuje od początku lat 80., a teraz wystąpi w stolicy Beskidu Wyspowego z Surreal Players.

Duet Surreal Players stworzony przez Magdę Plutę (wiolonczela) oraz Krystiana Jaworza (fortepian) gra kompozycje autorskie, śmiało łącząc w nich elementy stylistyczne jazzu, folku, muzyki ilustracyjnej, klasycznej i eksperymentalnej. Surreal Players rozpoczęli wspólną działalność posiadając już ciekawe artystyczne dokonania, takie jak udział w nagraniach dla Polskiego Radia i prestiżowej nowojorskiej wytwórni TZADIK, współpraca z wybitnymi artystami reprezentującymi różnorodne gatunki muzyczne (Zbigniew Preisner, Pudelsi, Bester Quartet, Max Klezmer Band, Samech) oraz występy na renomowanych festiwalach: Palm Jazz Gliwice, TZADIK Poznań Festiwal, Klezmore Festival Vienna, Stanser Musiktage - Stans Swiss, Warsaw Summer Jazz Days.

Szczegółowe informacje o artystach TUTAJ

Bilety w cenie 70,00 zł , 80,00 zł i 90,00 zł dostępne są w kasie Kina Klaps (ul. Bronisława Czecha 4, Limanowa, tel. 18/261 04 87) czynnej w godzinach pracy kina oraz on-line:

 

Honorowy Patronat:

Mieczysław Uryga - Starosta Limanowski oraz

Władysław Bieda - Burmistrz Miasta Limanowa.

 

Patronaty medialne: TVP3 Kraków, Radio RDN Nowy Sącz, Jazz Forum, Jazz Kultura, Jazz Press

 

Wydarzenie wspierają:

Gmina Słopnice

Gmina Laskowa

Grupa Uchacz

Łomzik

EMIKA

FLIG- BUD Zakład Remontowo Budowlany

Dom na Wzgórzu Paproć

Ogród Łobzów

MM Limanowa: Reklama & Drukarnia

Zapraszamy!
 
13.09.2022

Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej zaprasza na wernisaż wystawy prac Zygmunta Kłosowskiego, który odbędzie się 16 września 2022 r. o godz. 17:00.

Wystawę dzieł artysty z Męciny będzie można zwiedzać do 14 października br. w mini galerii PCIT ,Limanowa Rynek 25 /Buzodrom/.

Serdecznie zapraszamy do udziału w otwarciu wystawy !

 
Szczegółowe informacje:  TUTAJ
 
12.09.2022
Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie.
 
22 września zapraszamy do obejrzenia filmu "Zołza" w reżyserii Tomasza Koneckiego. Małgorzata Kożuchowska jako „Zołza” w przewrotnej komedii opartej na ironicznej autobiografii Ilony Łepkowskiej – scenarzystki i producentki kultowych filmów i seriali („Nigdy w życiu”, „M jak miłość”), w reżyserii Tomasz Koneckiego, twórcy hitów „Lejdis”, „Testosteron” i „Listy do M. 3”. Poznajcie zabawną i wzruszającą historię wyjątkowej i silnej kobiety, która zmieniła polski rynek filmowy i telewizyjny. Kobiety, która panuje nad wszystkim, ale… nie nad sobą.
 
Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w losowaniu nagród.
 
Przed seansem zapraszamy również do konkursowej zabawy, podczas której przepytamy panie z ich wiedzy na temat polskich seriali.
 
Partnerami wrześniowego Kina dla Pań są:
 
➡️ Catering dietetyczny Fit-Life,
➡️ Gabinet Masażu "Lawenda",
➡️ Yasumi Gabinet kosmetyczny,
➡️ Oriflame,
➡️ Mary Kay,
➡️ Nu Skin.
 
STARTUJEMY O GODZ. 19:00!
 
Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 19:45 ‼️
Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/9233.
 

Zapraszamy!

 

9.09.2022

Zapraszamy do wspólnego wędrowania na Miejską Górę, już 11 września (niedziela).


Szczegółowe informacje na plakacie oraz na stronie: https://miastolimanowa.pl/2022/09/w-najblizsza-niedziele-11-wrzesnia-zapraszamy-na-wspolne-odkrywanie-miejskiej-gory/

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji – wystarczy przyjść na miejsce zbiórki.

 

 

Zapraszamy

 

8.09.2022

11 września 2022 r. (niedziela) o godz. 17.00 zapraszamy do Limanowskiego Domu Kultury na spektakl: sztukę Jerzego Andrzeja Masłowskiego „ZAŚWIATY, czyli CZY PIES MA DUSZĘ?” w reżyserii Janusza Michalika. 


Więcej informacji na plakacie oraz na stronie: https://www.ldk.limanowa.pl/aktualnosci/kolejny-spektakl-zaswiaty-czyli-czy-pies-ma-dusze

Bilety w cenie 25 zł do kupienia w kasie Kina Klaps lub online.

Spektakl wyłącznie dla osób dorosłych!

ZAPRASZAMY!

 

7.09.2022

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do udziału w Kinie Seniora. Raz w miesiącu, na seniorów czekać będzie pokaz filmu w niższej cenie i o dogodnej porze. 15 września o godz. 12:00 zapraszamy do obejrzenia wzruszającej i pełnej przewrotnego humoru komedii - "Szczęścia chodzą parami".

„Szczęścia chodzą parami” to nieprzewidywalna komedia romantyczna, w której przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze jak wiara w miłość. 

 

Bilety w cenie 14 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub online za pośrednictwem strony https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/9185


Zapraszamy!

 

3.09.2022

Już w jutro (4.09.2022) zapraszamy do Parku Miejskiego w Limanowej na IX Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego "BESKIDZKIE RYTMY I SMAKI", organizowanego w ramach akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2022 - znów wędrujemy po "Beskidzkich Wyspach".

Szczegółowy program na plakacie

Zapraszamy!

 

25.08.2022

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na wernisaż prac malarskich i graficznych Marka Jankisza. Wydarzenie odbędzie się 25 sierpnia o godz. 17.00 w Miejskiej Galerii Sztuki.

Szczegółowe informacje na: https://mbp.wlimanowej.pl/2022/08/24/wernisaz-wystawy-marka-jankisza-w-miejskiej-galerii-sztuki/

Zapraszamy!

 

5.08.2022

Zapraszamy na retransmisję długo oczekiwanego koncertu André Rieu zatytułowanego „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”.  Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście.


Pokazy zaplanowane zostały na:
21 sierpnia, godz. 16:00
18 września, godz. 16:00


Czas trwania: około 180 minut (w tym jedna przerwa)
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

Bilety można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/.../andre-rieu-niech-znow...

Zapraszamy!

 

5.08.2022

7 sierpnia 2022 (niedziela), zapraszamy na XXI Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Limanowskiego!
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00.


O godzinie 13:30 wystąpi Grupa dziecięca Zespołu Regionalnego LIMANOWIANIE im. Ludwika Mordarskiego.


W programie ponadto konkursy: rękodzieła artystycznego, potraw regionalnych, tradycyjnych scenek obyczajowych oraz pieśni.  
Po zakończeniu części konkursowej wystąpi Zespół Muzyczny „GÓRMANI”.


Szczegółowe informacje na plakacie oraz na stronie: TUTAJ


ZAPRASZAMY!

 

 3.08.2022

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi zaprasza na wykład:

Artura Franczaka pt.: „O zagładzie Żydów w Generalnym Gubernatorstwie”  i

dr. Łukasza Połomskiego pt.: „Zbrodnie niemieckie na ludności żydowskiej Limanowszczyzny w okresie II wojny światowej”.

Tematem wykładu Artura Franczaka będzie krótka historia Zagłady Żydów w Europie ze szczególnym uwzględnieniem Generalnego Gubernatorstwa. Od ustaw norymberskich do akcji Reinhardt i jej finału w listopadzie 1943 r. w ramach zadania Erntefest.

 

Wykład odbędzie się w dniu 4 sierpnia (czwartek) o godz. 18.00 w  w Bibliotece Publicznej w Starej Wsi.

 

 

Zapraszamy

2.08.2022

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej serdecznie zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Senior. Szczegółowe informacje na plakacie.

 

Zapraszamy!

 

15.07.2022

Związek Podhalan Oddział w Łącku oraz mieszkańcy Cisowego Dziołu serdecznie zapraszają na Mszę Świętą w oprawie góralskiej w Kaplicy pw. św. Jana Pawła II.

Uroczystość odbędzie się 17 lipca 2022r. o godzinie 15:00 na Cisowym Dziole. Szczegółowe informacje na plakacie.

 

ZAPRASZAMY

Źródło: https://zwiazek-podhalan.com/msza-swieta-w-oprawie-goralskiej/

7.07.2022

Burmistrz Miasta Limanowa oraz Limanowski Dom Kultury zapraszają na tegoroczne święto miasta czyli Dni Limanowej, które będą miały miejsce 9-10 lipca 2022 r. na placu pod Limanowskim Domem Kultury oraz na Rynku Miasta Limanowa.

Szczegółowy program na plakacie poniżej.

Więcej o wydarzeniu na stronach:

Artyści Dni Limanowej 2022!

Atrakcje dla dzieci podczas Dni Limanowej 2022

Koncert dla dzieci Beata Beti Bełtowska oraz dyskoteka - Dni Limanowej 2022

Prezentacja twórczości artystów lokalnych podczas Dni Limanowej 2022

DNI LIMANOWEJ 2022 - 35. ULICA Festival. Horyzont polski - do Limanowej zawitają teatry uliczne!

 

ZAPRASZAMY!

 

 

7.07.2022

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego". Tym razem w piątek 10.07.2022 na limanowskim rynku swoją kuchnię prezentować będą Panie z Koło Gospodyń Wiejskich w Kasinie Wielkiej "Zagórzanki".

„Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” obywać się będą na rynku w Limanowej w  godzinach od 9:00 do 13:00 a ich celem jest promocja kulinarnego dziedzictwa regionu oraz jego kultury , lokalnych producentów i rzemieślników oraz działalności lokalnych kół gospodyń wiejskich.

 

 


Zapraszamy😊

Źródło: https://powiat.limanowski.pl/blog/regionalne-smaki-powiatu-limanowskiego-z-kgw-mszana-gorna/

6.07.2022

Zapraszamy do Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej, gdzie prezentowana jest wystawa prac autorstwa Pani Pauliny Serwin pt. „Akwarelowa podróż”.

Artystka ta prowadzi własną pracownię artystyczną, gdzie tworzy swoje dzieła. Z Limanową, swoje życie związała trzy lata temu. Po przeprowadzce zaczęła czerpać inspirację z malowniczych krajobrazów nie tylko samej Limanowej ale też równie urokliwych jej okolic. Pani Paulina akwarelami maluje od prawie siedmiu lat.

Paulina Serwin tworzy krajobrazy, portrety ale też autorskie kartki okolicznościowe. Wystawa, prezentuje krajobrazy ale również inne elementy nawiązujące do walorów przyrodniczych.

 

Wystawa prac Pani Pauliny będzie prezentowana w mini galerii Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej do 31 lipca 2022 roku. 

 

Zapraszamy!

 

Źródło: https://powiat.limanowski.pl/blog/akwarelowa-podroz-w-galerii-powiatowego-centrum-informacji-turystycznej-w-limanowej/

 

4.07.2022

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi Filia Pisarzowa zaprasza na spotkanie autorskie z Sylwestrem Rękasem „O miłości ojczyzny nie deklamowaliśmy, wspomnienia Antoniego Górszczyka”, które odbędzie się w dniu 7 lipca 2022 r. /czwartek/ o godzinie 17.00 w Bibliotece Publicznej w Pisarzowej.

ZAPRASZAMY!

 

 

27.06.2022

Informujemy, że od dnia 27.06.2022 spotkania członków Klubu "Centrum Aktywności Seniora" są zawieszone/przerwa wakacyjna. 

Życzymy spokojnych i udanych wakacji!!!

 

27.06.2022

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza na „Spacery Historyczne w Powiecie Limanowskim”. W tym roku w ramach projektu „Spacerów historycznych w Powiecie Limanowskim” wszyscy zainteresowani przeszłością naszego regionu oraz jego zabytkami będą mogli wziąć udział w dwunastu wędrówkach w każdej z gmin i miast powiatu limanowskiego.

 

Udział w spacerach jest nieodpłatny. Godziny rozpoczęcia poszczególnego spaceru oraz miejsce startu podane będą na stronie www.lotlimanowski.pl oraz na profilu LOT Powiatu Limanowskiego  na portalu Facebook

Źródło: https://lotlimanowski.pl/zapraszamy-na-spacer-historyczny-limanowa-nafta-pachnaca/?fbclid=IwAR0DxpStoDmBdBdJLkfd_aKn62wOkK5sLQ10K9gCfMTeNL9fkYHrzeW28SI

 

23.06.2022

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na kolejne spotkanie pt."Tytus Czyżewski - pierwszy elektromagnetyczny poeta i malarz z Przyszowej".  Spotkanie odbędzie się w dniu 30 czerwca o godz. 12.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej. Postać malarza i poety z Przyszowej przybliżą:
prof. zw. dr hab. Alicja Baluch – literaturoznawca, profesor zwyczajny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Autorka wielu książek naukowych, trzech tomików poezji i książek dla dzieci i młodzieży, wierszem i prozą. W Serii I Biblioteki Narodowej ukazał się w jej opracowaniu tom Tytus Czyżewski. Poezje i próby dramatyczne (1992);
mgr Ewa Leśniak – emerytowana nauczycielka, była Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Przyszowej. Regionalistka interesująca się kulturą, historią wsi Przyszowa, znawczyni gwary miejscowej. Autorka tekstów i artykułów o wsi Przyszowa.

ZAPRASZAMY!!!

10.06.2022

Zapraszamy na XX Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych!

Wydarzenie odbędzie się już dzisiaj 12.06.2022 o godz. 12:00 w Parku Miejskim w Limanowej.

Wydarzenie będzie również transmitowane na Facebooku TV28 Telewizja Limanowska.

 

Zapraszamy !

 
 
 
 
10.06.2022
Zapraszamy na spotkanie z Rafałem Skąpskim promujące wspomnienia Zofii z Odrowąż- Pieniążków Skąpskiej pt. ,,Dziwne jest serce kobiece’’.
 
Spotkanie odbędzie się 10 czerwca ( piątek) 2022 r. o godz 17.00 w sali kameralnej Limanowskiego Domu Kultury.
 
 
Zapraszamy
 
10.06.2022
Zapraszamy na otwarcie wystawy pt.: ”Pisarzowa. Kapliczkami malowana” już dzisiaj 10 czerwca 2022 r. o godzinie 15.30 w Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej.

 

Wystawa prezentuje  prace stworzone w ramach projektu realizowanego przez Warsztaty Artystyczne „Czerwone Korale” oraz Stowarzyszenie Artystów „Pełna Skrzynia” z Pisarzowej. Projekt został dofinansowany ze środków Powiatu Limanowskiego. „Pisarzowa. Kapliczkami malowana” to projekt pokazujący poprzez sztukę dziedzictwo kultury tej limanowskiej wsi, jej obrzędy i tradycje, których charakterystycznym elementem jest urok przydrożnych kapliczek, malowniczo wkomponowanych w okoliczny krajobraz .

Prezentowane będą prace plastyczne, w tym prace uczestników warsztatów, jak również materiały i fotografie archiwalne.

Wystawę będzie można zwiedzać w mini galerii Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej (Rynek 25) do 30 czerwca 2022 r.
 
Zapraszamy!!!
 
 
06.06.2022
Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do udziału w Kinie Seniora. Raz w miesiącu, na seniorów czekać będzie pokaz filmu w specjalnej, promocyjnej cenie. 9 czerwca o godz. 12:00 zapraszamy do obejrzenia opartej na niesłychanych, lecz prawdziwych wydarzeniach komedii o zwykłym człowieku, który dokonał brawurowej kradzieży - "Książę".

 

Wielką Brytanią wstrząsa szokująca wiadomość o zuchwałym skoku na Galerię Narodową. Policja twierdzi, że za kradzieżą bezcennego portretu Księcia Wellingtona pędzla wielkiego Goyi, stoi prawdopodobnie potężna międzynarodowa szajka. Czytając te wiadomości skromny taksówkarz Kempton Bunton nie może powstrzymać śmiechu. Bezcenny Książę ukryty jest, bowiem w jego własnej szafie w skromnym domu w Newcastle. Bunton lubi swoje proste życie, kocha żonę i synów, ale nie znosi wszelkiej niesprawiedliwości. Pod tym względem jest niepoprawnym idealistą, co nierzadko wpędza go w mniejsze lub większe kłopoty. Kradzież bezcennego obrazu to z pewnością jego największy życiowy wyskok, ale cel jak zawsze jest szlachetny. Kempton w anonimowych listach proponuje władzom zwrot dzieła, pod warunkiem wprowadzenia pewnych świadczeń na rzecz najbiedniejszych. Gdy policja wpadnie na jego trop, Robin Hood z Newcastle będzie musiał zmierzyć się z brytyjskim wymiarem sprawiedliwości oraz, co gorsze, z gniewem własnej żony.

Zdobywcy OSCARÓW Jim Broadbent i Helen Mirren w zabawnej i wzruszającej opowieści o tym, że o swoje przekonania warto walczyć nawet z całym państwem.

"Książę" to film producenta wywołujących łzy śmiechu i wzruszenia hitów „BOSKA FLORENCE”, „JUDY”, „KRÓLOWA”, „SLUMDOG, MILIONER Z ULICY”, „ŻELAZNA DAMA”.

Film z polskimi napisami.

Bilety w cenie 13 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub online za pośrednictwem strony https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/8304.

 

ZAPRASZAMY!

 

29.05.2022
Limanowski Uniwersytet Trzeciego Wieku wraz z Limanowskim Domem Kultury zaprasza na warsztaty z obsługi smartfona.
 
Warsztaty odbędą się 30 maja ( poniedziałek) w godz. 12.00-14.00 w sali teatralnej Limanowskiego Domu Kultury II piętro , ul Bronisława Czecha 4.
 
 
Zajęcia poprowadzą panowie Robert Siemdaj i Przemysław Kołtuniak (osoby prowadzące wcześniej dla nas warsztaty on-line). Będzie możliwość pracy na telefonach prelegentów, zadawania bezpośrednio pytań. 
 
Zapraszamy!!!

 

 
28.05.2022
 
Zapraszamy na kolejne zajęcia z podnoszenia kompetencji cyfrowych dla seniorów organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Limanowej.
 
Warsztaty odbędą się 30 maja br. o godzinie 10.30.
 
Zapraszamy!!!
 

 

27.05.2022
 
Zapraszamy na wycieczkę turystyczno -rekreacyjną na Słowację w dniu 17 czerwca 2022r .
 
W programie:
-spacer po parku Vysne Ruzbachy,
-zwiedzanie Zamku Spiskiego,
-spacer na Siva Brada,
-wyjazd na Mariańską Hore,
-spacer po Lewoczy,
-rekreacja na basenach Vrbov (2,5 godz).
Koszt wycieczki 40 złotych płatne u organizatora oraz około 20€ na bilety wstępu, kupowane indywidualnie.
 
Wyjazd z dworca PKS o godzinie 6:15, powrót późnym wieczorem.
 
Zapraszamy!!!
 
 
Zdjęcie pobrano ze strony: https://pixabay.com/pl
 
 
22.05.2022
 
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty z zakresu pielęgnacji skóry i makijażu, które poprowadzi dla nas Pani Marzena Janik Niezależna Dyrektor Sprzedaży Mary Kay.
 
Harmonogram spotkań:
 
1. Bezpłatna sesja pielęgnacyjna - dobór codziennej pielęgnacji do potrzeb skóry – 27.05.2022, godz. 9:00 sala integracyjna 1, II piętro.
 
2. Lekcja nauki makijażu dziennego – dobór kosmetyków kolorowych – 3.06.2022, godz. 9:00 sala integracyjna 1, II piętro.
 
3. Domowe SPA – zabieg złuszczania, maseczki… - 10.06.2022, godz. 9:00 sala integracyjna 1, II piętro.
 
Na warsztaty obowiązują zapisy!!! Zapisy pod numerem telefonu 18/3371603 ☎️
Warsztaty bezpłatne!!!
 
ZAPRASZAMY☺️
 
19.05.2022
 

Miejska Biblioteka w Limanowej serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Agatą Puścikowską - "Waleczne z gór". Kim były góralki walczące podczas II wojny światowej? 

Spotkanie z autorką książki ,,Waleczne z gór. Nieznane historie bohaterskich kobiet’’ odbędzie się 20 maja 2022 r. o godzinie 17:00 (piątek) w Sali kameralnej Limanowskiego Domu Kultury.

 

Wstęp wolny.

Zapraszamy!

 
18.05.2022
 

Przedstawiamy kolejną propozycję Kino Klaps w Limanowej, tym razem dla Pań.

19 maja zapraszamy do obejrzenia filmu "Boscy"

 

 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w losowaniu nagród (wśród sponsorów m.in. Termy Gorce oraz Gabinet Masażu "Lawenda").

Przed seansem zapraszamy również do konkursowej zabawy, podczas której przepytamy panie z ich wiedzy na temat kina.

STARTUJEMY O GODZ. 19:30!

Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 20:00.

ZAPRASZAMY‼️

 
 
17.05.2022
 

Zapraszamy na koncert pt. „Maryi, naszej Matce i Królowej, śpiewajmy!” w 102. rocznicę urodzin Jana Pawła II.

Wydarzenie odbędzie się o 18 maja 2022 godz. 19.00 w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej.

Wystąpią m.in. Sylwia Zelek-Golonka, Anna Sokołowska-Alabrudzińska, Jacek Wójcicki oraz Orkiestra „Arte Symfoniko” pod kierownictwem Mieczysława Smydy.

Koncert poprowadzi Łukasz Lech.

 

Zapraszamy!!!

 

 

13.05.2022

Zapraszamy na X Noc Muzeum w Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej. Szczegółowe informacje na plakacie 👇 oraz na stronie: http://www.muzeum.limanowa.pl/pl/nwsm/248/x-noc-muzeum

 

 

WSTĘP WOLNY ❗️❗️❗️

ZAPRASZAMY

 
 
 
11.05.2022
 
Kina Seniora !!!
 
"Downton Abbey. Nowa epoka" - to kolejna filmowa propozycja Kina Klaps

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy