bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Zapraszamy do udziału w naszym kółku szachowym, dedykowanym miłośnikom gier strategicznych. To doskonała okazja do rozwijania swoich umiejętności, doskonalenia strategii i rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Szachy to jedna z najstarszych i najbardziej fascynujących gier logicznych, która wymaga zarówno precyzji myślenia, jak i kreatywności. Nasze zajęcia kierowane są zarówno do początkujących, którzy dopiero poznają tajniki tej szlachetnej gry, jak i do zaawansowanych graczy, chcących podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom.

Podczas naszych spotkań nie tylko grać będziemy w szachy, ale również zgłębiać teorię i praktykę, analizować partie, rozwijać strategię oraz doskonalić taktykę.

Zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku od 5 lat.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 15:30 do 17:10.

Zajęcia bezpłatne!

Instruktor: Ryszard Ewert - wieloletni pasjonat gry w szachy, a także nauczyciel w Zespole Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej. Posiada olbrzymią wiedzę na temat szachów, którą przekazuje dzieciom oraz młodzieży podczas zajęć. Jest również sędzią podczas zawodów odbywających się na terenie kraju.

 

 

Galeria zdjęć

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy