bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

RĘKODZIEŁO LUDOWE

Limanowskie Seniorki działające przy Limanowskim Domu Kultury serdecznie zapraszają dzieci w wieku od 8 do 12 lat do udziału w warsztatach bibułkarskich, w trakcie których wspólnie stworzone zostaną tradycyjne kwiaty ludowe oraz poznają stare zwyczaje związane z praniem, prasowaniem, maglowaniem tkanin. Dzieci będą miały również możliwość bliższego poznania siebie, wymiany doświadczeń i umiejętności i co najważniejsze nawiążą się relacje międzypokoleniowe.

Harmonogram:

  • grupa I: 13 lipca (czwartek), godz. 12:00-14:00
  • grupa II: 27 lipca (czwartek), godz. 12:00-14:00

Zapewniamy wszelkie potrzebne materiały i narzędzia.

Wszystkie prace wykonane na warsztatach są własnością ich autorów!

Zajęcia bezpłatne!

Zajęcia poprowadzi Stanisława Oleksy - wieloletnia członkini Koła Gospodyń Wiejskich w Męcinie. Posiada na swoim koncie dyplomy i wyróżnienia za udział w przeglądach dorobku kulturalnego Gminy Limanowa, za udział w Jarmarku Podhalańskim, Agropromocji, przeglądach Twórców Ludowych Pogranicza Polsko-Czeskiego, Ziemi Limanowskiej oraz Giełdy Agroturystycznej w Krakowie. Jej nazwisko widnieje na prestiżowym, regionalnym Szlaku Rzemiosła, a jej prace podziwiać można na Starosądeckim Jarmarku Rzemiosła i podczas uroczystości związanych z kultywowaniem tradycji dożynkowych.

 

Płatności za warsztaty dokonuje się przed zajęciami. Wpłaty należy uiścić przelewem na rachunek bankowy Limanowskiego Domu Kultury:

54 8804 0000 0000 0024 5906 0001

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę warsztatów!!!

Po dokonaniu przelewu bardzo prosimy o przesłanie dowodu opłacenia na adres mailowy: biuro@ldk.limanowa.pl

Galeria zdjęć

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy