bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

kontakt z nami

Skontaktuj się z nami

Limanowski
Dom Kultury

ul. Bronisława Czecha 4
34-600 Limanowa
NIP: 737-000-38-33

tel. 18/261 04 70; 18/337 16 03
e-mail: biuro@ldk.limanowa.pl

Sekretariat LDK czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 - 16:00

Wyślij wiadomość

Kadra Limanowskiego Domu Kultury

Magdalena Szczygieł-Smaga
Dyrektor Limanowskiego Domu Kultury tel. 18/261 04 70
magdalena.smaga@ldk.limanowa.pl
Wiesław Wojcieszak
Kierownik Działu Administracji, Logistyki i Zamówień Publicznych tel. 18/261 04 70
wieslaw.wojcieszak@ldk.limanowa.pl
Jolanta Piórkowska
Animator kultury tel. 18/261 04 70
jolanta.piorkowska@ldk.limanowa.pl
Joanna Dębska
Instruktor ds. organizacji imprez i kina tel. 18/261 04 70; 18/261 04 72
joanna.debska@ldk.limanowa.pl
Kinga Lewandowska
Młodszy animator kultury tel. 18/261 04 70
kinga.karwacka@ldk.limanowa.pl
Anna Wojtas
Specjalista ds. pozyskiwania funduszy tel. 18/261 04 70; 18/261 04 72
anna.wojtas@ldk.limanowa.pl
Zofia Ślezak
Instruktor/Plastyk tel. 18/261 04 70; 18/261 04 73
zofia.slezak@ldk.limanowa.pl
Jerzy Dudek
Realizator dźwięku tel. 18/261 04 70
akustyk@ldk.limanowa.pl
Zbigniew Twaróg
Kinooperator tel. 18/261 04 70
zbigniew.twarog@ldk.limanowa.pl
Anna Młynarczyk
Koordynator ds. kuchni tel. 18/261 04 70; kom. 780164272
anna.mlynarczyk@ldk.limanowa.pl
Jadwiga Nowak
Pracownik gospodarczy tel. 18/261 04 70
Marian Florek
Kinooperator, konserwator tel. 18/261 04 70
Bartłomiej Florek
Akustyk, kinooperator tel. 18/261 04 70
bartlomiej. florek@ldk.limanowa.pl
Piotr Szubryt
Realizator dźwięku tel. 18/261 04 70
piotr.szubryt@ldk.limanowa.pl

Dział obsługi kuchni

Patrycja Faron
Intendent w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 tel. 780143741
patrycja.faron@ldk.limanowa.pl
Maria Garbacz
Intendent w Szkole Podstawowej Nr 2 tel. 507259239
maria.garbacz@ldk.limanowa.pl
Monika Bogaczyk
Intendent w Szkole Podstawowej Nr 3 tel. 507330524
monika.bogaczyk@ldk.limanowa.pl
Beata Kolawa
Intendent w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 tel. 780163453
beata.kolawa@ldk.limanowa.pl
Monika Jaworska-Kurzydło
Intendent w Miejskim Przedszkolu Nr 1 i 2 tel. 507350239
monika.jaworska@ldk.limanowa.pl
Anieszka Franczak
Kucharz
Bronisława Bełżek
Kucharz
Aleksander Kaim
Kucharz
Bogusława Popiela
Kucharz
Elżbieta Czamara
Kucharz
Lucyna Bieda
Kucharz
Jolanta Serafin
Pomoc kuchenna
Cecylia Nawalaniec
Pomoc kuchenna
Monika Zając
Pomoc kuchenna
Zofia Dudka
Pomoc kuchenna
Aneta Sora
Pomoc kuchenna
Anna Śmierciak
Pomoc kuchenna
Renata Dudek
Pomoc kuchenna
Halina Ryś
Pomoc kuchenna
Katarzyna Stanisz
Pomoc kuchenna
Bożena Mazur
Pomoc kuchenna
Bernadeta Twaróg
Pomoc kuchenna
Halina Kaja
Pomoc kuchenna
Barbara Poneta-Twaróg
Pomoc kuchenna
Małgorzata Wikar
Pomoc kuchenna

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy