bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wydarzenia

Limanowski Dom Kultury w ciągu roku organizuje wiele wydarzeń, od pojedynczych koncertów, przez spektakle teatralne po duże festiwale. Większość wydarzeń na stałe wpisała się w kalendarz kulturalny i odbywa się z powodzeniem co roku.

 

W każdym miesiącu, na widzów i miłośników kultury czekają różne wydarzenia, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających.

 

W styczniu rozpoczynamy nasze działania koncertem kolęd oraz finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Następnie wspólnie z zakochanymi świętujemy Walentynki w kinie, a w międzyczasie uczymy się nowych rzeczy podczas zajęć feryjnych. W marcu rozpoczynają się zmagania w Dziecięcej Triadzie Artystycznej, a miłośnicy teatru czekają z niecierpliwością na Przedwiośnie Małych Form Teatralnych. W maju czeka nas rozstrzygnięcie konkursu poetyckiego, a z początkiem czerwca bawimy się wspólnie podczas Dnia Dziecka. Wakacje to przede wszystkim Dni Limanowej, ale także Letnie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej, Limanowski Talent Show, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej oraz wakacyjne zajęcia i warsztaty. A jesień? Jesień należy do największego święta folkloru w naszym regionie - "Limanowskiej Słazy". W listopadzie sprawdzamy naszą znajomość języka polskiego podczas Limanowskiego Dyktanda, a w grudniu witamy św. Mikołaja i Nowy Rok.

 

Kalendarz kulturalny naszej jednostki wciąż się rozwija i na horyzoncie pojawiają się kolejne nowe wydarzenia.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy