bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Konsera powraca - zapraszamy na seans filmu "Powrót do tamtych dni"


Kino europejskie, światowe produkcje które wzruszają, budzą w widzach emocje jak i również ambitne kino polskie - to wszystko do zobaczenia w "Kinie Konesera", które wraca do ramówki Kina Klaps. Raz w miesiącu publiczność ma okazję obejrzeć seans kina nie koniecznie popularnego, a zapewne poruszającego i dającego do myślenia. 28 stycznia o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia histori czternastoletniego Tomka, który mieszka wraz z matką na jednym z wrocławskich osiedli. "Powrót do tamtych dni" 28 stycznia w Kinie Konesera!

 

"Powrót do tamtych dni" to sentymentalny powrót do złotych lat 90. – gdy młodość miała smak gumy balonowej, szacunek kolegów zdobywało się kolekcją klocków Lego, a wyobraźnię Polaków rozpalały kultowe hity na VHS. To właśnie te niezapomniane realia staną się tłem dla poruszającej historii o rodzinie, dorastaniu i ciemnych stronach każdego z nas. W obsadzie filmu Konrada Aksinowicza („W spirali”): Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Warnke, Anna Majcher, Sebastian Stankiewicz i debiutujący na dużym ekranie Teodor Koziar.

Jest początek lat dziewięćdziesiątych. Czternastoletni Tomek, mieszka wraz z matką (Weronika Książkiewicz) na jednym z wrocławskich osiedli. Chłopiec, podobnie jak wielu rówieśników, wychowuje się bez ojca, który wyemigrował do USA. Jednak pewnego dnia Alek (Maciej Stuhr) nieoczekiwanie staje w drzwiach rodzinnego mieszkania. Wraz z nim w życiu Tomka pojawiają się: kolorowy telewizor, klocki Lego, buty Nike i wymarzony magnetowid. Szczęście Malinowskich nie trwa jednak długo. Wszystko przez obsesję Alka, której ten nie potrafi kontrolować. Czy jego bliscy zdołają mu pomóc, zanim będzie za późno?

 

Zapraszamy!

 


Cena - 13 zł

 

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/7419.

 

Partnerzy