bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Powołany 2" 4 kwietnia w Kinie Seniora


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do udziału w Kinie Seniora. Raz w miesiącu, na seniorów czekać będzie pokaz filmu w niższej cenie i o dogodnej porze. 4 kwietnia o godz. 12:00 obejrzymy film o ludziach, którzy stawili czoła swoim największym słabościom - "Powołany 2".

 

Film POWOŁANY 2 ma wymiar prospołeczny. Zawiera 4 historie dokumentalne, w których zobaczymy niezwykłe historie ludzi, którzy pokonali swoje słabości i stali się inspiracją dla innych.

Utalentowany plastycznie Arek doznaje miłosnego zawodu. Wyładowując złość, niszczy ogrodzenie przypadkowego domu. Na jego nieszczęście świadkiem wydarzenia jest ksiądz, który przyjaźni się z właścicielem posesji. Duchowny proponuje Arkowi, że sprawa rozejdzie się po kościach pod warunkiem, że chłopak pomoże w odmalowaniu zniszczonego kościoła. Stara świątynia wkrótce staje się schronieniem dla znajomych Arka, którym grozi poważne niebezpieczeństwo. Ksiądz, widząc problemy, z jakimi mierzą się jego niespodziewani goście, opowiada im cztery inspirujące, prawdziwe, a do tego szalenie spektakularne historie... "Powołany 2" to kontynuacja internetowego hitu, który stał się fenomenem w sieci i dotarł do milionów widzów na całym świecie. Tym razem powraca na wielkim ekranie w gwiazdorskiej obsadzie.

 

Kino Seniora to projekt kina Klaps skierowany do najstarszej grupy widzów. Celem wydarzenia jest nie tylko prezentacja ciekawych, wartościowych i premierowych filmów, ale także umożliwienie seniorom aktywnego uczestnictwa i spędzenia wolnego czasu w miły sposób. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają kino i chcieliby podzielić się swoimi wrażeniami na temat obejrzanych filmów z innymi osobami.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie i propozycje repertuarowe uczestników wydarzenia.

 

Film polski.

Czas trwania: 90 min

Bilety w cenie 14 zł można nabyć w kasie kina Klaps, biletomacie lub online TUTAJ.

 

Na wszystkich czekać będzie również poczęstunek.

 

 

ZAPRASZAMY!

Partnerzy