bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - "Judy" na ekranie od 3 stycznia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia filmowej biografii Judy Garland z Renée Zellweger w roli głównej. "Judy" opowiada historię legendarnej aktorki i piosenkarki, która w 1968 r. przybywa do Londynu z zamiarem wystąpienia na serii wyprzedanych koncertów. Problemy z głosem, uzależnienia, życie gwiazdy o przemijającym blasku połączone z macierzyństwem. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym na którego czekała całe życie? Premiera filmu „Judy” od 3 stycznia na ekranie polskich kin także kina Klaps!

Porywająca opowieść o jednej z największych gwiazd kina i piosenki, której niezapomniany przebój „OVER THE RAINBOW” przyniósł nieśmiertelność.

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie.

Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda.

Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która pogodziła się prawie z faktem, że najlepsze już za nią.

I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym na którego czekała całe życie?

"Judy" trafiła do amerykańskich kin 80 lat po premierze "Czarnoksiężnika z Oz". Filmu z przełomową i bodaj najsłynniejszą rolą Judy Garland, za którą młoda gwiazda zapłaciła wysoką cenę. Garland kojarzy się z niezwykłym talent aktorskim i wokalnym, olśniewającą kariera i miłością widzów. Jej życie nie było jednak usłane różami. Wykorzystywana przez despotyczną matkę i studio filmowe, które chciało zrobić z niej idealną gwiazdę, Garland nigdy nie zaznała normalności.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy