bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Priscilla" 23 lutego w Kinie Konesera


Kino europejskie, światowe produkcje które wzruszają, budzą w widzach emocje jak i również ambitne kino polskie - to wszystko do zobaczenia w "Kinie Konesera" w kinie Klaps. Podczas wydarzenia publiczność ma okazję obejrzeć seans kina nie koniecznie popularnego, a zapewne poruszającego i dającego do myślenia. 23 lutego o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia historii młodej, zagubionej i naiwnej dziewczyny bez pamięci zakochanej w gwieździe rocka. - "Priscilla".

 

„Priscilla" Sofii Coppoli, to przeszywająco szczera historia dziewczęcego zauroczenia, które zmieniło bieg popkultury.

Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla. W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę.
Oczami Priscilli Sofia Coppola opowiada o nieznanym obliczu najsłynniejszej love story – długich zalotach i burzliwym małżeństwie Elvisa i Priscilli, począwszy od okresu, kiedy Elvis stacjonował w Niemczech, aż po czas, kiedy zamieszkali w wymarzonej rezydencji Graceland.


To głęboko prawdziwa, zachwycająco czuła i subtelna historia młodej, zagubionej i naiwnej dziewczyny bez pamięci zakochanej w gwieździe rocka.

 

 

Zapraszamy!

 


Cena - 14 zł

 

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps, biletomacie jak również za pośrednictwem strony internetowej: https://bilety.ldk.limanowa.pl/b24-do-miejsc-numerowanych-i-nienumerowanych/?id=565384#12494

 

Na widzów czekać będzie również kawa i herbata.

Partnerzy