bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” - zobacz nowy świąteczny show


Kino Klaps w Limanowej zaprasza na nowy, świąteczny koncert w wykonaniu André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa.  Zabierz swoich bliskich do Zimowego Pałacu, który zbudował dla Was sam André Rieu i ciesz się magią świąt!

 

Mamy dla Ciebie zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!


Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?


Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

 

Program pokazów w kinie Klaps:

7 grudnia - godz. 12:00 (w cyklu KINO SENIORA)

10 grudnia - godz. 18:15

17 grudnia - godz. 17:00

 

Bilety w cenie: 40 zł - normalny, 35 zł - ulgowy, 30 zł - KINO SENIORA możecie nabyć w kasie kina, biletomacie lub online: https://bilety.ldk.limanowa.pl/wydarzenie/?id=98105https://bilety.ldk.limanowa.pl/wydarzenie/?id=98102

 

Tytuł oryginalny: „André Rieu’s White Christmas”
Produkcja: André Rieu Productions & Piece of Magic Entertainment
Kraj produkcji: Holandia
Rok produkcji: 2023
Data światowej premiery: 02.12.2023
Data polskiej premiery: 06.12.2023
Wersja językowa: oryginalna z polskimi napisami
Czas trwania: około 130 minut + 15 minut przerwy

 

ZAPRASZAMY!

 

Partnerzy