bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Uwierz w Mikołaja" w listopadowym KINIE DLA PAŃ


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie już 24 listopada (piątek)!

 

24 listopada obejrzymy bożonarodzeniową opowieść, która Cię zaskoczy! Miłość w romantycznym blasku kominka, tajemniczy nieznajomy oraz spotkanie po latach dawnych kochanków, a wszystko to w magicznym świątecznym czasie, gdy cuda się zdarzają. "Uwierz w Mikołaja" to pełna humoru, emocji i ciepła ekranizacja książkowego bestsellera Magdaleny Witkiewicz, na podstawie scenariusza królowej polskich komedii – Ilony Łepkowskiej („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Och, Karol 2”) w reżyserii Anny Wieczur („Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”).

W filmie znalazła się pełna gwiazd obsada, w której każdy znajdzie swoich ulubieńców, a wśród nich: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Mateusz Janicki, Teresa Lipowska i wielu innych. Za produkcję „Uwierz w Mikołaja” odpowiedzialna jest firma MTL Maxfilm – jeden z największych niezależnych producentów filmowych w Polsce, który ma na swoim koncie hity: „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni” oraz dwie ostatnie części przebojowej serii „Kogel Mogel”. 

To będą Święta inne niż wszystkie. Wielkie marzenia wymieszają się z wielkimi niespodziankami, miłość i radość zostaną znalezione w nieoczywistych miejscach, a Mikołajem będzie mógł zostać każdy, kto gotowy jest otworzyć swoje serce. Ludzie z pozoru dalecy staną się sobie bliscy, samotność ustąpi miejsca wspólnemu szczęściu a najskrytsze pragnienia znajdą swoje spełnienie. Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert – pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego. Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat – o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki „Happy End”. Niech zwycięży magia świąt i magia miłości!

 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. A ponieważ akcja filmu toczy się w okolicach świąt Bożego Narodzenia, wydarzenie zdecydowanie będzie miało już mikołajkowy charakter. Dlatego też kolor czerwony i czapki mikołaja mile widziane!

Wspólnie stwórzmy atmosferę świąt!

 

Partnerami i sponsorami wrześniowego Kina dla Pań są:

- Termy Gorący Potok,

- Gabinet Masażu "Lawenda",

- Merlobag,

- Herbal Med,

- Duolife,

- Jubiler Sezam,

- Pszczele ścieżki,

- Oriflame,

- Mary Kay,

- Avon,

- Termy Gorce,

- Raypath International,

- Firma Lingwistyczna Prospekt,

- Depil Concept Nowy Sącz,

- "PAK-FOL" Robert Myjak,

- Skok Kwiatkowskiego - Limanowa.

 

 

STARTUJEMY O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się bezpośrednio po zabawie konkursowej, ok. godz. 20:15.

 

Ograniczenie wiekowe: 12+

 

Bilety w cenie 23 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

 

 

ZAPRASZAMY!

 

Partnerzy