bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Burmistrz Miasta Limanowa zaprasza na Koncert Noworoczny do Limanowskiego Domu Kultury - BRAK WOLNYCH MIEJSC!


EDIT:

INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE WEJŚCIÓWKI ZOSTAŁY ROZDYSPONOWANE.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Burmistrz Miasta Limanowa zaprasza na Koncert Noworoczny „Z arią i piosenką przez świat”, który odbędzie się w dniu 7 stycznia 2024 roku o godz. 16:00 w Limanowskim Domu Kultury. Na scenie wystąpią znane gwiazdy sceny i estrady: Wiesław Ochman, Ewelina Szybilska, Jakub Milewski, Jarosław Bielecki oraz Orkiestra Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy.

 

"Z arią i piosenką przez świat" to znakomity koncert z udziałem najlepszych polskich artystów gwiazd polskiej sceny. Zabrzmią najpiękniejsze utwory od wiedeńskich walców i węgierskich czardaszy po przeboje świata włoskie i hiszpańskie. Wieczór dostarczy widzom również wiele znakomitego humoru.
Obok znakomitych solistów wystąpi legendarny i uwielbiany przez publiczność Wiesław Ochman. Ten artysta oprócz wspaniałego głosu czaruje widzów genialnymi anegdotami, które zawsze wywołują salwy śmiechu i wielkie brawa. Artystom towarzyszyć będzie uznana i wspaniała Orkiestra Arte Symfoniko pod dyrekcją Maestro Mieczysława Smydy.

Narratorem koncertu - widowiska będzie legendarny Wiesław Ochman - światowej sławy tenor, artysta  w swojej karierze osiągnął wszystko występując na najważniejszych międzynarodowych  scenach i otrzymując entuzjastyczne recenzje i niesłabnącą do dziś sympatie publiczności.

 

Niewątpliwym walorem widowiska jest wyjątkowa obsada wykonawców:


Ewelina Szybilska - sopran  gwiazda i solistka Opery Śląskiej, jest jedną z czołowych solistek młodego pokolenia W 20222 roku zdobyła zaszcztny tytuł śpiewaczki roku. Ma w swoim dorobku niezliczone role operetkowe i operowe


 
Jakub Milewski - baryton To uwielbiany przez publiczność znakomity śpiewak, który zdobywa publiczność przepięknym głosem, nienaganną aparycją i niedoścignioną interpretacja oraz charyzmą na scenie. Na co dzień pełni funkcję dyrektora artystycznego Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Warszawie


 
Jarosław Bielecki  - tenor Znakomity solista i jeden z filarów Opery Krakowskiej Rewelacyjny głos, uroda i czarujący uśmiech to  największe atuty cenionego śpiewaka, który podbija serca publiczności krytyki


Orkiestra Arte Symfoniko – to jeden z najlepszych zespołów instrumentalnych doskonale odnajdujących się w każdym rodzaju muzyki, a specjalizujący się w piosenkach, ariach, musicalach i rozrywce.

Mieczysław Smyda – to zawodowy, znakomity dyrygent i skrzypek, który od lat wraz ze swoją orkiestrą zdobywa laury na scenach i estradach w całym kraju.

 

Organizatorem wydarzenia jest Limanowski Dom Kultury. Bezpłatne wejściówki, dostępne w kasie kina Klaps (w godzinach pracy kina):
•    od 20 do 23 grudnia 2023 tylko dla mieszkańców miasta Limanowa,
•    od 26 grudnia 2023 dla wszystkich.

UWAGA! Obowiązuje limit – 2 wejściówki na 1 osobę.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy