bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Już w niedzielę 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - gramy dla płuc!


Już w niedzielę 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - gramy dla płuc!


    W najbliższą niedzielę, 28 stycznia w całej Polsce będziemy obchodzić święto dobroczynności i jedności na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny 32. Finał WOŚP skupia się na wokół płuc po pandemii. Środki zebrane podczas Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Po raz kolejny z zakupionych urządzeń będą mogli korzystać wszyscy potrzebujący pacjenci, bez określonej grupy wiekowej. Sztab mieszczący się w Limanowskim Domu Kultury od wielu lat przygotowuje atrakcje na ten dzień.

    Nasi wolontariusze będą kwestować m.in. w centrum Limanowej oraz w miejscowościach ościennych. Jednak największą uwagę skupią koncerty oraz występy na scenie w Limanowskim Domu Kultury, które rozpoczną się już o godzinie 15:30.

    Wystąpią: Uczniowie Szkoły Muzycznej TerazMy, dziecięce grupy taneczne pod kierunkiem Pani Ełły Witeckiej, Akademia Tańca JustDance, Tercet SMV, Zespół Pa Tera oraz Emilia Pietrzak. O godzinie 19:00 koncert specjalny zagra KAPELA ROY.

    Oczywiście nie zabraknie licytacji takich fantów jak: fartuch kuchenny z autografem polskiego skoczka narciarskiego, płyty z autografami, koszulki, kubki, poduszki, rękodzieło, vouchery na usługi czy gadżety WOŚP. Całe wydarzenie będzie prowadzone przez dobrze znanych i charyzmatycznych - Dj-a Play oraz Dj-a Wac, którzy z pewnością podtrzymają niezwykłą atmosferę wydarzenia.

    Dodatkowo Limanowski Sztab WOŚP przygotował:
- pokaz pięknej rasy psów – dog niemiecki błękitny z hodowli Błękit Beskidu FCI,
- profesjonalne zdjęcia w Fotobudce obsługiwanej przez MKbudka z Limanowej,
- prezentacja służb mundurowych 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Komendy Powiatowej Policji w Limanowej oraz Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej.

    Wszystkie wydarzenia dodatkowe będą miały miejsce w holu Limanowskiego Domu Kultury od godziny 16:00 do 19:00.
    
    Przypominamy, że cały czas można wspierać zbiórkę poprzez firmowe puszki stacjonarne umieszczone na terenie Miasta Limanowa:
→ Kino Klaps w Limanowej,
→ Jantar - Wędliny Tradycyjnie Wytwarzane,
→ Henman,
→ Restauracja Siwy Brzeg,
→ Restauracja Caverna,
→ Bawialnia Pod Chmurką,
→ Mekong Restauracja Orientalna – Limanowa,
→ Limanova Hotel,
→ LOFT House kuchnia amerykańsko/ włoska,
→ Karczma Matras Limanowa,
→ Sklep Bobas,
→ Elektret,
→ Restauracja MEAT ME,
→ Kawiarnia Cafe NOVA.


    Mamy nadzieję, że tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyniesie wiele radości, uśmiechu, pomocy oraz kolejne rekordy.

    Zapraszamy do aktywnego udziału w zbiórce oraz licytacjach. Do zobaczenia!

                                                                                       

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy