bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kabaret Smile - zapraszamy na występ 22 kwietnia!


Limanowski Dom Kultury zaprasza na występ Kabaretu Smile, który odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2017 o godz. 16:00 w sali widowiskowej LDK.

"To Ci tłumaczę!" - to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile z Lublina. Jak sam tytuł sugeruje Andrzej, Paweł i Michał podczas prawie 2 godzinnego spektaklu starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile.

Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Pojawia się jutuberka (modne ostatnio słowo) o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. 
Artyści tłumaczą też i zwracają uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy. Choć śmiało stwierdzić można że to pierwsze z powodzeniem w nowym programie wykorzystują.

Premiera: listopad 2015.
Czas trwania: 110 minut (zależnie od prędkości transferu wifi)


Bilety w cenie 60 zł można nabyć w kasie kina Klaps w godzinach pracy kina oraz za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl (BILETY ZAKUPIONE PRZEZ STRONĘ LIMANOWSKIEGO DOMU KULTURY BĘDĄ DO ODBIORU W KASIE KINA!)


Bilety można również kupić za pośrednictwem strony kupbilecik.pl oraz biletynakabarety.pl. 


ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy