bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Koncert Noworoczny zespołu "Lachowska Wiara"


Zespół "Lachowska Wiara" serdecznie zaprasza na Koncert Noworoczny w swoim wykonaniu.
Termin: 21 stycznia 2024 r., godz. 16:00
Miejsce: Sala widowiskowa Limanowskiego Domu Kultury
Cena biletu: 28,00 zł
Bilety można nabyć stacjonarnie w kasie kina Klaps w godzinach pracy kasy lub online pod linkiem: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1368-lachowska-wiara-koncert-noworoczny-100079?id=551649#overall
Zespół "Lachowska Wiara" to grupa młodych talentów, którzy z pasją i zaangażowaniem grają głównie na skrzypcach. Ci młodzi muzycy to prawdziwe dzieci prodigia, które wykazują się zamiłowaniem do muzyki. Ich repertuar obejmuje kolędy, jak i kompozycje nowoczesne piosenek świątecznych polskich oraz zagranicznych, co nadaje ich występom zagadkowy charakter i głębię emocji. "Lachowska Wiara" przekazuje ważne wartości poprzez muzykę.
To wydarzenie będzie nie tylko muzycznym spektaklem, ale także okazją do refleksji nad codziennością i zanurzeniem się w świątecznej magii. Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję odkryć magiczny świat muzyki, który został przygotowany specjalnie dla nich przez zespół z Sądecczyzny. Dochód z biletów zostanie przeznaczony na rozwój orkiestry, obejmujący aspekty organizacyjne, wizerunkowe oraz techniczne.
Dochód z biletów zostanie przeznaczony na rozwój orkiestry, obejmujący aspekty organizacyjne, wizerunkowe oraz techniczne.
Nie przegapcie Koncertu Noworocznego w wykonaniu zespołu "Lachowska Wiara"!
Już wkrótce w Sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury zabrzmi Magia Świąt!
Posłuchajcie i sami oceńcie muzykę, którą tworzymy!
Zapraszamy.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy