bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Maraton filmowy Diuny w Kinie Klaps już 1 marca


Zapraszamy na niezwykły maraton  jednej z największych premier filmowych tego roku!

1 marca o godzinie 18.00 w kinie Klaps jedyna okazja do obejrzenia dwóch spektakularnych dzieł Denisa Villeneuve na dużym ekranie.

Maraton rozpoczniemy pierwszą częścią filmowej serii Diuna, a po krótkiej przerwie wyświetlimy premierową odsłonę: Diuna część 2. 

Nie przegap wieczoru pełnego emocji i wspaniałych efektów specjalnych dzięki znakomitej obsadzie i muzyce Hansa Zimmera

Do zobaczenia przed dużym ekranem!

Bilety do nabycia w kasie kina, biletomacie i na naszej stronie: LINK

Diuna część 1:
Film "Diuna" opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

Diuna część 2:
"Diuna: Część druga" ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć. 

 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy