bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Miłość bez ostrzeżenia" w marcowym KINIE DLA PAŃ na DZIEŃ KOBIET


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie już 8 marca (piątek)!

 

8 marca obejrzymy komedię romantyczną w dawnym stylu, pełną ciepła i bohaterów z krwi i kości - "Miłość bez ostrzeżenia".

Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys - musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta - zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu. Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno - nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Będzie można m.in. dowiedzieć się wielu ważnych informacji o profilaktyce raka piersi i szyjki macicy od pań z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Limanowej. Motywem przewodnim spotkania będą SZPILKI!


Czeka nas również coś WYJĄTKOWEGO. Dla każdej z pań będzie przygotowana niespodzianka na powitanie, a przed losowaniem nagród zaprosimy na POKAZ BARMAŃSKI w wykonaniu Flair Emotions Bar!

 

Partnerami i sponsorami styczniowego Kina dla Pań są:
- Termy Gorący Potok,
- Gabinet Masażu "Lawenda",
- Merlobag
- Duolife,
- Pszczele ścieżki,
- Oriflame,
- Mary Kay,
- Avon,
- Raypath International,
- Soyaachcandle,
- Nu Skin,
- Forever,
- Jubiler Sezam,
- Skok Kwiatkowskiego,
- Eko krem,
- PSSE w Limanowej,

- Firma Lingwistyczna "Prospekt"

 

STARTUJEMY O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się bezpośrednio po zabawie konkursowej, ok. godz. 20:30.

 

Ograniczenie wiekowe: 16+

 

Bilety w cenie 23 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

 

 

ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy