bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Taniec jazzowy - pierwsze zajęcia gratis!


Szanowni Państwo,
od 10 października ruszają regularne zajęcia tańca jazzowego z elementami gimnastyki, które będą się odbywać w sali teatralnej Limanowskim Dom Kultury.
Informujemy, że:
- pierwsze zajęcia są ZA DARMO,
- dla rodzeństwa obowiązuje zniżka w wysokości 10%,
- ilość miejsc w każdej grupie jest ograniczona,
- obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 784 406 799

Lekkość ruchów to na pewno doskonałe odniesienie do TAŃCA JAZZOWEGO, którego technika bazuje na tańcu klasycznym wraz z połączeniem elementów gimnastycznych.

TANIEC JAZZOWY jest widowiskowy, efektowny, pełen wdzięku i gracji. Kształtuje on mocno prawidłową postawę ciała, sposób poruszania się, a także koordynację ruchową, orientację w przestrzeni, gibkość, zwinność, a także równowagę!
TANIEC JAZZOWY jest doskonałym środkiem do osiągnięcia wszechstronnej sprawności i świadomości ciała. Jest najbardziej prozdrowotną techniką taneczną!

Na zajęciach nie zabraknie energicznych skoków czy obrotów. To nie tylko ćwiczenia techniczne, ale też innowacyjne, pełne energii choreografie, które nastroją każdego pozytywnie na cały tydzień!

Prowadząca zajęcia: instruktorka tańca Akademia Tańca JustDance Justyna Dobosz (kliknij nazwę, aby przejść do profilu na FB)

ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy