bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Galeria

W dniach 18-19 maja br. w Limanowej odbyły się "IX Poetyckie Ogrody". W ramach dwudniowej imprezy kulturalnej miały miejsce spotkania autorskie oraz koncerty. Współorganizatorem przedsięwzięcia była Gmina Limanowa.
"Poetyckie Ogrody" to spotkania uznanych poetów z różnych miast Polski, których celem jest edukacja literacka młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych z terenu powiatu limanowskiego, promowanie młodych talentów oraz wymiana doświadczeń i wartości przez twórców i ich wzajemna integracja.
W ramach tegorocznej IX edycji "Poetyckich Ogrodów" odbyło się m. in. spotkanie autorskie poetki z Krakowa - Ewy Lipskiej, które miało miejsce w Limanowskim Domu Kultury dnia 18 maja. Również tego dnia w LDK odbył się program artystyczny w wykonaniu uczniów limanowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Grażyny Bacewicz oraz spotkanie autorsko - towarzyskie w Pasierbcu.
Drugiego dnia "Poetyckich Ogrodów" w LDK odbył się koncert poetycko - muzyczny z udziałem uczniów PSM I st. im. G. Bacewicz, a także wystąpienia zaproszonych gości i czytanie własnej twórczości. Przedsięwzięcie kulturalne wsparły samorządy: Gmina Limanowa, Miasto Limanowa i Powiat Limanowski.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy