bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Kalendarium

KINO KONESERA - "TULLY"

22 czerwca o godz. 18:45 zapraszamy do obejrzenia filmu o tym, że bycie mamą to czasem niezła komedia. Laureatka Oscara Charlize Theron w filmie dla wszystkich kobiet, matek i superbohaterek - "Tully" 22 czerwca w Kinie Konesera!
 
Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

"Tully" to komedia pełna zabawnych obserwacji na temat tego, jak to jest być mamą w 2018 roku, z rewelacyjną Charlize Theron w roli głównej, to najnowsze dzieło duetu Jason Reitman – Diablo Cody, stojących za sukcesem nagrodzonej Oscarem brawurowej komedii Juno.


Film będzie wyświetlony w nowej, tymczasowej siedzibie kina Klaps, która znajduje się w budynku przy ul. Łososińskiej 23. 

Zapraszamy!

Cena - 10 zł

Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa/herbata.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy