bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Kalendarium

Przedwiośnie Małych Form Teatralnych 2014

Na deskach LDK wystawione zostaną trzy sztuki: „Kredyt Zaufania”, „Ławeczka” oraz „Kabaret Kici Koci”. 


12 marca 2014 – godz. 18:00
ŁAWECZKA

Jest to spektakl kameralny, wręcz intymny. Jego bohaterowie są przeciętni, nie pierwszej młodości, z niezbyt udanym życiem w dorobku. Ich spotkanie w parku jest przypadkowe, lecz zarówno jedno, jak i drugie przyszło tu w tym samym celu - znalezienia partnera do erotycznej przygody, która ubarwiłaby ich szarą egzystencję, pozwoliła, choć na chwilę zapomnieć o samotności. 
„Ławeczka” jest połączeniem tragikomedii i musicalu, gdzie muzyka i piosenki uatrakcyjniają przekaz. Sztuka ta jest pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji, a dzięki komediowo – muzycznej formie jest przystępna i nieskomplikowana w odbiorze. 


13 marca 2014 – godz. 18:00
KREDYT ZAUFANIA


„Kredyt zaufania” to lekki i dowcipny show o sprawach nieważnych i podstawowych, takich jak : związki, życie płciowe, czy niespełnione marzenia. To monodram utrzymany w konwencji kursu rozwoju osobistego, którego główną bohaterką jest profesjonalna Trenerka, która z potrzeby lepszego zademonstrowania materiału, wciela się w przykładowe postacie. W ciągu godzinnego kursu, prowadząca Trenerka pomoże pozbyć się lęków, uwolni emocje i wreszcie wesprze w rozdmuchaniu nadziei. Wystarczy dać jej tylko… kredyt zaufania.

14 marca 2014 – godz. 18:00
KABARET KICI KOCI


„Kabaret Kici Koci”, którego premiera odbyła się w ramach Nocy Poezji w Krakowie to zbiór wierszy scenek, monologów, które Miron Białoszewski pisał od lat 70-tych do ostatnich chwil swojego życia. Nadmiar groteski, humoru, abstrakcji, wprowadza na scenę przyjemny chaos, który jest kwintesencją opisywanej przez Białoszewskiego gorzkiej rzeczywistości Polski Ludowej. 


Bilety w cenie 15 zł i karnety w cenie 35 zł można zamawiać telefonicznie pod numerem telefonu: 18 33 71 603 lub drogą mailową: biuro@ldk.limanowa.pl, a także nabyć osobiście w biurze LDK, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy