bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Kalendarium

Wakacje z teatrem w LDK - "Bardzo Dziki Zachód"

25 lipca o godz. 12:00 aktorzy Teatru BAJADERKA przedstawią spektakl "Bardzo Dziki Zachód".

 

Na dalekim pustkowiu, gdzie słońce spotyka się z suchym piaskiem, toczy się westernowe życie. Sielski spokój mieszkańców przerywają tajemnicze wydarzenia na pobliskiej kolei... Szeryf Kondor - Ostre Pióro musi rozwikłać niecodzienną zagadkę zuchwałych kradzieży kur hodowlanych z pobliskich pociągów. Za poszukiwanym wystawiono List Gończy i pokaźną nagrodę! W pogoń za złodziejaszkiem wyrusza miejscowa kolorowa dusza - Skunksik Lola, która grając na swoich instrumentach, marzy o prawdziwej, westernowej przygodzie! Przez niecodzienny zbieg okoliczności, zostaje mianowana nowym szeryfem w Western City, więc natychmiast rozpoczyna poszukiwania. Nie będzie przy tym osamotniona... Po jej czarnych piętach drepcze Chytra Lisica, która dołączy do zaciętej walki o nagrodę i której prawdziwe intencje pozostają dla wszystkich... tajemnicą. Jaką ma z tego korzyść? Kim jest poszukiwany? I co się dzieje z kradzionymi zwierzętami? Wyścig się rozpoczyna, więc... do boju kowboju!

Teatr Bajaderka - to interaktywny teatr objazdowy dla dzieci, który narodził się z wielkiej pasji i apetytu na sztukę, na życie, na spotkanie z widzem i słuchaczem. W ich pracowni powstają inspirujące bajki muzyczne oraz spektakle interaktywne dla małych i dużych widzów. Pracują w gronie pasjonatów sztuki i teatru, a w ich spektaklach występują zawodowi aktorzy i wokaliści. Ich działania artystyczne mają formę wyjazdowych, interaktywnych spektakli teatralnych. Poprzez atrakcyjną dla młodego widza formę, przekazują wiedzę oraz cenne wartości!

 

Bilety w cenie: 22 zł - bilet normalny oraz 20 zł - bilet ulgowy można nabyć w kasie kina Klaps, biletomacie lub online: https://bilety.ldk.limanowa.pl/b24-do-miejsc-numerowanych-i-nienumerowanych/?id=497458&PageSpeed=off#12493.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy