bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

André Rieu - koncert karnawałowy z Sydney na ekranie kina Klaps


Limanowski Dom Kultury i Kino Klaps zapraszają na retransmisję koncertu karnawałowego André Rieu z Town Hall w Sydney. 13 stycznia o godz. 16:00 na ekranie kina Klaps obejrzymy i wysłuchamy najsłynniejszych utworów muzyki klasycznej, filmowej i świątecznej.

Popularny skrzypek André Rieu powraca do kin w całym kraju, aby zaprezentować specjalny koncert karnawałowy zarejestrowany w Sydney Town Hall w Australii. André mówi: „Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!”.

Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści – sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzimy Sydney!

Czas trwania ok. 140 minut

Bilety w cenie:
normalny: 30 zł
ulgowy: 25 zł
grupowy: 20 zł (liczony od 4 osób)

są do nabycia w kasie kina Klaps lub online na stronie: www.ldk.limanowa.pl.
 

Wszystkie pokazy będą mieć miejsce w sali kinowej znajdującej się przy ul. Łososińskiej 23 w Limanowej.

ZAPRASZAMY!

Partnerzy