bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok" 12 lutego w kinie Klaps


Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca! Kino Klaps w Limanowej, w przededniu WALENTYNEK, zaprasza do obejrzenia najnowszego, karnawałowego koncertu André Rieu.

 

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji!


Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.


André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.


Zacznijmy więc wspólnie 2023 rok z André i jego orkiestrą przy dźwiękach walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej. Do zobaczenia przed wielkim ekranem!

 

Program pokazu:

12 lutego, godz. 16:00

 

Czas trwania: około 140 minut, w tym jedna przerwa
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

Dystrybucja & więcej informacji dla Widzów: www.KinoMaestro.pl

 

 

Bilety w cenie 35 zł - normalny, 30 zł - ulgowy można nabyć w kasie kina lub online: https://bilety.ldk.limanowa.pl/wydarzenie/?id=85658.

 

 

ZAPRASZAMY!

Partnerzy