bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

André Rieu - "Zatańczymy" - zapraszamy na retransmisję koncertu z Maastricht


Limanowski Dom Kultury i Kino Klaps zapraszają na retransmisję koncertu André Rieu z Maastricht. 18 sierpnia o godz. 16:00 na ekranie kina Klaps obejrzymy i wysłuchamy spektakularnego koncertu ze średniowiecznego rynku w holenderskim Maastricht, pełnego przebojów muzyki klasycznej i popularnej, w którym André Rieu zaprosi wszystkich do tańca.

Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza Cię do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”

W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.

Czas trwania ok. 180 minut

Bilety w cenie:
normalny: 30 zł
ulgowy: 25 zł
grupowy: 20 zł (liczony od 4 osób)

są do nabycia w kasie kina Klaps lub online na stronie: www.ldk.limanowa.pl.
 

Wszystkie pokazy będą mieć miejsce w sali kinowej znajdującej się przy ul. Łososińskiej 23 w Limanowej.

ZAPRASZAMY!

Partnerzy