bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Avengers: Wojna bez granic” od 11 maja w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia spektakularnego starcia na śmierć i życie, przygotowywanego od dekady i obejmującego cały świat bohaterów Marvel Studios. „Avengers: Wojna bez granic” od 11 maja w kinie Klaps.


Potężny Thanos zbiera Kamienie Nieskończoności w celu narzucenia swojej woli wszystkim istnieniom we wszechświecie. Tylko drużyna superbohaterów znanych jako Avengers może go powstrzymać.

Najnowszy film Marvela jest zwieńczeniem tzw. fazy 3 tego uniwersum. W pierwszej fazie Filmowe uniwersum Marvela przedstawiło bohaterów oraz stworzyło świat, w którym rozgrywa się saga. Zobaczyliśmy też po raz pierwszy dwa Kamienie nieskończoności. Tesserakt (Kamień przestrzeni) w filmie Kapitan Ameryka i Kamień umysłu w Avengers. Ostatnia scena po napisach to także pierwszy występ Thanosa, który będzie siać zniszczenie w nadchodzącej Wojnie bez granic.

Faza 2 pokazała nam ogrom Filmowego uniwersum Marvela. Zaprezentowała też nowych bohaterów (takich jak między innymi Falcon, Strażnicy Galaktyki, czy Ant-Man). Napotkaliśmy również dwa kolejne Kamienie nieskończoności. Eter w filmie Thor: Mroczny Świat (Kamień rzeczywistości) i Kamień mocy w Strażnikach Galaktyki.

Faza 3 wstrząsnęła Filmowym uniwersum Marvela. Wojna bohaterów podzieliła Avengers, a Doktor Strange wprowadził do tego świata magię. Gdy dodamy do tego Spider-Mana i Czarną Panterę, zobaczymy, że tempo naprawdę rośnie (nie zapominajmy też o utracie młota przez Thora i jego nowym wizerunku!). Doktor Strange przedstawił nam także kolejny Kamień nieskończoności - Oko Agamoto (Kamień czasu). Do tej pory poznaliśmy już 5 kamieni. Jeden nadal pozostaje jednak nieodkryty.

W związku z tak ogromną liczbą wydarzeń trudno wyobrazić sobie, co jeszcze może wstrząsnąć tą niezwykłą grupą bohaterów. Chyba że na Ziemię dotrze międzygalaktyczny tyran, który chce zebrać wszystkie sześć kamieni…
 


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy