bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Klaps od piątku 27 października otwarte w nowym miejscu!


Limanowski Dom Kultury zaprasza do nowej lokalizacji kina Klaps, znajdującej się w budynku OSP przy ulicy Łososińskiej 23 w Limanowej. Pomieszczenie zostało dostosowane na potrzeby kina na czas przebudowy LDK. Otwarcie i pierwsze seanse już w piątek 27 października!


Sala w budynku OSP przy ul. Łososińskiej 23, została w pełni wyposażona i dostosowana do działań kina. Z sali znajdującej się przy ul. B. Czecha 4, został przeniesiony cały sprzęt kinowy: projektor NEC 1600C, serwer Doremi Cinemas DCP-2K4, system nagłośnienia Dolby Digital oraz 85 sztuk foteli kinowych. Na potrzeby nowej sali został również zakupiony nowy, elektrycznie rozwijany, ekran o podstawie 5m.


Dzięki nowoczesnemu systemowi sprzedaży biletów, widzowie nadal będą mieć możliwość zakupienia biletów online, do czego zachęcamy w związku ze zmniejszoną liczbą miejsc względem starej sali kinowej.


Na widzów czekać będzie również duży, bezpłatny parking przed budynkiem OSP Łososina Górna.


Jesień i zima zapowiada się bardzo filmowo! Na ekranie kina Klaps nie zabraknie najnowszych premier, seansów dla grup i wydarzeń takich jak Kino Konesera czy retransmisje baletów. A już od piątku, 27 października, na widzów czekać będą aż dwie premiery: „Thor: Ragnarok” oraz „Piła: Dziedzictwo”, a także obraz opowiadający historię życia o. Maksymiliana Kolbe pt. „Dwie Korony”.


Szczegółowy repertuar dostępny na stronie: www.ldk.limanowa.pl.


Zapraszamy od 27 października do nowej sali kinowej kina Klaps przy ul. Łososińskiej 23. W weekend otwarcia promocyjne ceny biletów, a dla pierwszych 20 osób przygotowaliśmy drobne upominki!


Zapraszamy!

Partnerzy