bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Seniora – zapraszamy na pokaz filmu "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże"


ino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do udziału w nowym projekcie – Kinie Seniora. Raz w miesiącu, na seniorów czekać będzie pokaz filmu w specjalnej, promocyjnej cenie. 6 sierpnia o godz. 11:00 zostanie wyświetlona kontynuacja komediowego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże!”  - "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże".


Christian Clavier i spółka znów rozbawią do łez w kontynuacji hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina.

Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach.
Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju?

Claude i Marie pogodzili się już, że ich cztery córki wybrały za mężów – zamiast porządnych Francuzów katolików – przedstawicieli etnicznych i religijnych mniejszości (Żyda, Araba, Chińczyka i owszem katolika, ale czarnoskórego). Nawet odbyli krótką podróż po krajach ich pochodzenia. Ale oto zięciowie jak jeden mąż postanawiają wyjechać z Francji, do czego Claude i Marie nie mogą dopuścić.

Żyd David jest zdania, że we Francji nie lubi się zwycięzców, poza tym trudno tam prowadzić interesy, muzułmanin Rachid nie chce już stawać w obronie kobiet w burkach, Chińczyk Chao ciągle czuje się zagrożony napaścią, a katolik Charles z Afryki ma dość przesłuchań do ról dilerów i ochroniarzy - Omar Sy wiosny nie czyni, mówi. Ale przecież Claude i Marie nie pozwolą na to, żeby ich barwna, przysparzająca wielu problemów, ale najdroższa sercu rodzina rozpadła się i rozjechała po świecie.

Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów.

Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy!
 

Kino Seniora to najnowszy projekt kina Klaps skierowany do najstarszej grupy widzów. Celem wydarzenia jest nie tylko prezentacja ciekawych, wartościowych i premierowych filmów, ale także umożliwienie seniorom aktywnego uczestnictwa i spędzenia wolnego czasu w miły sposób. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają kino i chcieliby podzielić się swoimi wrażeniami na temat obejrzanych filmów z innymi osobami.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie i propozycje repertuarowe uczestników wydarzenia.


Bilety w cenie 10 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub online za pośrednictwem strony https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/3410.

Dla uczestników wydarzenia będzie przygotowany również drobny poczęstunek.

ZAPRASZAMY!

Partnerzy