bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Mroczne umysły” od 14 września w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia adaptacji bestsellerowej książki Alexandry Bracken, pierwszej z trylogii dla młodego czytelnika („Mroczne umysły”, „Nigdy nie gasną” oraz „Po zmierzchu”). „Mroczne umysły” od 14 września w kinie Klaps.


Gdy młodzi ludzie w tajemniczy sposób nabywają niezwykle silnych mocy, rząd uznaje ich za zagrożenie i skazuje na pobyt w zamknięciu. Szesnastoletnia Ruby, której moce nie mają sobie równych, ucieka z obozu i dołącza do grupy zbiegłych nastolatków, szukających bezpiecznej przystani. Wkrótce członkowie grupy uświadamiają sobie, że w świecie, w którym dorośli u władzy dopuścili się zdrady wobec nich, ucieczka nie wystarczy. Postanawiają utworzyć ruch oporu i wykorzystać dane im moce, by wziąć przyszłość w swoje ręce.

Ten film trafi do każdego, bez względu na wiek. Nie dotyczy wyłącznie nastolatków. Każdy miewa okresy, w których nie czuje się do końca sobą. Chodzi o to, żeby przyjrzeć się cechom, których w sobie nie lubimy i uważamy za wady, a następnie nauczyć się je akceptować. Dowiedzieć się, co czyni nas wyjątkowymi i wykorzystać tę siłę. Fabuła filmu obraca się wokół bohaterki, która na początku jest bezsilna i wystraszona, wstydząc się tego, kim jest. Potem jednak widzimy, jak jej postać się rozwija, staje się silna i zdolna dokonać rzeczy, których się po sobie nie spodziewała. Z taką drogą każdy z nas potrafi się zidentyfikować. - Jennifer Yuh Nelson, reżyserka filmu.
 


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/254/sala-kinowa-w-budynku-przy-ul-lososinskiej-23

Zapraszamy!

Partnerzy