bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Zakonnica” na ekranie od 7 września


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kolejnego filmu z serii horrorów „Obecność”, w którym raz jeszcze zobaczymy przerażającą demoniczną postać zakonnicy, która po raz pierwszy pojawiła się w „Obecności 2”. „Zakonnica” od 7 września w kinie Klaps!


Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w „Obecności 2”. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

„Zakonnica” jest jedną z głośniejszych premier miesiąca i filmem, na który z pewnością czekają wszyscy fani serii „Obecność”. Akcja filmu rozegra się jeszcze przed poprzednimi częściami serii, a za reżyserię tym razem odpowiada nie James Wan – twórca serii – ale Corin Hardy.
 


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy