bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Jurassic World: Upadłe królestwo” na ekranie od 8 czerwca!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kontynuacji serii, która zachwyciła widzów na całym świecie nie tylko wartką akcją i świetnymi efektami specjalnymi, ale przede wszystkim rozbudziła w nich ciekawość światem, który już nie istnieje. „Jurassic World: Upadłe królestwo” od 8 czerwca w kinie Klaps.


Minęły trzy lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zniszczony przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar stała się bezludną wyspą, na której dinozaury starają się przeżyć w dżungli.
Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować ocalałe dinozaury.
Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, zaś dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz palącej lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu z czasów prehistorycznych.


W filmie nie zabraknie niczego, za co pokochała go światowa publiczność (jedna z najpopularniejszych, najbardziej kasowych serii w historii kina). Będzie spektakularny, pełen zwrotów akcji i – jak zapowiadają twórcy – jeszcze bardziej przerażający.
 


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej


Zapraszamy!

Partnerzy