bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Minionki” na ekranie od 26 czerwca!


Animacja roku wkracza do polskich kin! „Minionki” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku i wakacyjny hit dla całych rodzin. Zapraszamy do kina Klaps już od najbliższego piątku – 26 czerwca.

 

Na początku były jednokomórkowymi żółtym mikroorganizmami, ale przez wieki ewoluowały, stając się mistrzami podłości. Ale nie takiej okrutnej podłości, raczej takiej, z której nie można przestać się śmiać. Od początku starają się znaleźć mistrza, przy którym mogłyby wieść spokojne życie, służąc mu w jego, cóż, niezbyt chlubnej misji. Na ich drodze stanęło już wielu, od T-rexa po Napoleona, ale teraz gnębi je depresja, bo wykończyły ich wszystkich…

Minionek Kevin ma jednak plan! Wspólnie z Bobem i Stuartem wyruszają w podróż dookoła świata. Gdzieś przecież musi być Zły Szef, okrutnik, któremu będą służyć…

Pełna zabawnych przygód podróż zaprowadzi ich przed chmurne oblicze Scarlet O’Haracz, pierwszego w historii tak złego kobiecego charakteru. Wielka podróż Minionków zacznie się w mrozach Antarktyki, trafią do Nowego Jorku lat sześćdziesiątych, aż wreszcie zawitają do Londynu, gdzie staną przed największym wyzwaniem, z jakim przyszło im się zmierzyć: ocalić Minionki przed… unicestwieniem.

 

Po bezprecedensowym sukcesie „Jak ukraść księżyc” i „Minionki rozrabiają” (nominacja do Oscara), po tym, jak cały świat pokochał te żółte stworki, apetyt na kolejne części ich przygód wyostrzał się z każdym dniem. I, co najważniejsze, wszyscy zadawali sobie jedno pytanie: skąd wzięły się Minionki?Podczas gdy gwiazdami pierwszych dwóch filmów są Gru, Margo, Edith i Agnes, tu na pierwszym planie są same Minionki. Nie są już postaciami drugoplanowymi, teraz to one rządzą ekranem.

 

Przekonajmy się jak sobie poradzą w nowych rolach i pokochajmy żółte stworki na nowo.

 

Zapraszamy!

 

Szczegółowy repertuar oraz filmowe zapowiedzi na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na
www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy