bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiery w kinie Klaps - „Auta 3” i „Król Artur: Legenda Miecza” na ekranie od 16 czerwca!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza na kolejny weekend premier. Od najbliższego piątku, na ekranie będzie można obejrzeć dalsze losy Zygzaka McQueena oraz najnowszą wersję słynnych legend arturiańskich. „Auta 3” i „Król Artur: Legenda Miecza” od 16 czerwca w kinie Klaps!


Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej fali. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału trenerka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

W „Autach 3” po raz pierwszy zobaczymy nową falę pojazdów, spotkamy się ze starymi faworytami i wraz z ulubioną przez publiczność wyścigówką nr 1 wyruszymy w niepowtarzalną podróż!
 

Ceniony za dynamiczny styl Guy Ritchie reżyseruje epicki, przygodowy film fantasy „Król Artur: Legenda miecza”. Produkcja z Charliem Hunnamem w tytułowej roli prezentuje obrazoburcze podejście do klasycznej legendy o Excaliburze, śledząc drogę Artura z ulicy na tron.

Po tym jak ojciec małego Artura zostaje zamordowany, Vortigern (w tej roli Jude Law) — jego wuj, zawłaszcza koronę dla siebie. Artur, odarty z prawa, które przysługuje mu z racji urodzenia, nie mając pojęcia, kim właściwie jest, przechodzi ciężką szkołę życia, dorastając na ulicy. Kiedy jednak udaje mu się wyciągnąć miecz ze skały, jego dotychczasowe życie zmienia się nie do poznania. Musi udowodnić, że jest godzien swego dziedzictwa... czy tego chce czy nie.
 


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.
 

Partnerzy