bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiery w kinie Klaps - „Rechotek” i „Kraina jutra” na ekranie od 29 maja


Dzień Dziecka za pasem i z tej okazji kino Klaps w Limanowej przygotowało dwie propozycje skierowane szczególnie do dzieci i młodzieży. „Rechotek” i „Kraina jutra” już od 29 maja w kinie Klaps.

 

Rechotek” to pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata! Wielka podróż czasem zaczyna się od żabiego skoku. Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości – nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – latającą wiewiórką – wyrusza przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca w życiu. Na swej drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje go pocałunkiem. Tylko jak tu w dżungli znaleźć księżniczkę?

Kraina jutra” to najnowszy film przygodowy Disneya opowiadający o niezwykłej podróży do tajemniczego świata. Dwójka bohaterów: uznany w dzieciństwie za geniusza, a obecnie rozczarowany życiem Frank (George Clooney) oraz inteligentna nastolatka przepełniona zamiłowaniem do nauki Casey (Britt Robertson), wyruszają na niebezpieczną misję, której celemjest odkrycie tajemnicy miejsca znanego jako „Kraina jutra”. To zadanie zmieni świat i ich samych na zawsze.

Zapraszamy każdego, i najmłodszych, i tych trochę starszych i tych najstarszych – w końcu w każdym z nas drzemie dziecko.

 

Partnerzy