bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"W gorsecie" 28 kwietnia w Kinie Konesera


Kino europejskie, światowe produkcje które wzruszają, budzą w widzach emocje jak i również ambitne kino polskie - to wszystko do zobaczenia w "Kinie Konesera" w kinie Klaps. Raz w miesiącu publiczność ma okazję obejrzeć seans kina nie koniecznie popularnego, a zapewne poruszającego i dającego do myślenia. 28 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia jednego z najgłośniejszych filmów ostatnich miesięcy, wibrującego, błyskotliwego i obdartego z laurkowego pudru - "W gorsecie". W roli Sisi – skandalistki, rewolucjonistki i najbardziej intrygującej kobiety tamtej epoki, nagrodzona w Cannes wspaniała Vicky Krieps („Nić widmo”).

 

Piękna i charyzmatyczna Sisi po ponad dwóch dekadach ma już serdecznie dość spiętego świata austriackiej monarchii, a reprezentowanie cesarstwa to ostatnia rzecz, na jaką ma ochotę. O wiele bardziej ekscytująca wydaje jej się dekadencja – wyrusza więc w wielką podróż po Europie, aby spotkać się z dawnymi przyjaciółmi (i rozniecić na nowo dawne fascynacje). Jednak dworskie obowiązki wzywają ją z powrotem, a jej próby uczynienia życia bardziej ekscytującym wywołują szok i zgorszenie. Czy Sisi wymyśli sposób na to, by mogła żyć tak, jak naprawdę chce?

 

"W gorsecie" to opowiedziana z pazurem ponadczasowa i uniwersalna opowieść o wolności.

 

 

Zapraszamy!

 


Cena - 14 zł

 

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej: https://bilety.ldk.limanowa.pl/b24-do-miejsc-numerowanych-i-nienumerowanych/?id=481575#12494

 

Na widzów czekać będzie również kawa i herbata.

 

Partnerzy