bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Wakacje w kinie Klaps - "Kickbokserka" na ekranie 14 sierpnia


Kino Klaps w Limanowej zaprasza na wakacyjne seanse dla dzieci i młodzieży. 14 sierpnia o godz. 12:00 w sali kinowej przy ul. Łososińskiej 23 odbędzie się pokaz filmu „Kickbokserka” (10+).


Kiedy jej rodzice się rozwodzą, 12 letnia Bo musi się przeprowadzić wraz z matką i bratem na przedmieścia Amsterdamu. Jej sąsiadka trenuje kickboxing i Bo także chce spróbować. Okazuje się, że jest naturalnym talentem i ma szanse na udział w mistrzostwach Holandii. Lecz najpierw Bo musi poradzić sobie z agresją i brakiem samokontroli, które są skutkami ubocznymi rozwodu rodziców. 

Film zdobył EFA Young Audience Award 2019 - czyli  Europejską Nagrodę Filmową Młodego Widza, która jest organizowana i wręczana przez Europejską Akademię Filmową i EFA Productions, we współpracy z Mitteldeutsche Medienförderung (MDM) oraz Creative Europe–Media, programem Unii Europejskiej.


Bilety w cenie 5 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

 

Partnerzy